«Будьте обережні, коли купуєте в неї», – волинянка осоромила продавчиню луцького ринку. ФОТО

22
5
«Будьте обережні, коли купуєте в неї», – волинянка осоромила продавчиню луцького ринку. ФОТО
На Варшавському ринку в Луцьку волинянка придбала постіль, яка зіпсувала їй пральну машинку та пофарбувала одяг і навіть руки й ноги.

Про це в спільноті "Нетипове Рожище" написала Оксана Власюк.

Жінка пише, що на Варшавському ринку придбала постіль за 450 гривень. Приїхавши додому, відразу попрала.

"Застелила ліжко, а зранку просинаюсь з чоловіком та дитиною і всі сині! Руки, ноги, піжама. Навіть пральну машину зіпсувала! Постіль почала линяти чи фарба облазити, не знаю, як буде правильно. Ну я взяла її ще раз попрала з оцтом, щоб зняло ту синьку. Але результату нуль", – йдеться в дописі.

Після цього жінка відвезла придбану постіль на ринок, аби повернути хоча б половину коштів. Але продавчиня відмовилася забирати проданий товар, а ситуацію обґрунтувала тим, що покупець просто не вміє прати.

"Вона почала хамити, ніби у неї свято. То що мені до її свята? Потрібно за такі гроші якісне продавати. Взяла серветку вологу, тернула два рази і показую їй, яка в неї постіль. Їй було байдуже", – додає пані Оксана.

Повернути кошти чи хоча б поміняти постіль жінка відмовилася. Натомість нахамила та ще й поліцією пригрозила.

"Коли купували, казала, що якість чудова і буде пратися чудово! Будьте обережніші, коли купуєте в неї постіль, бо нічого потім не доведете і викинете, як і я! Більше того, ще й винні залишитесь. Хай місто знає своїх героїв!" – додає жінка.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
5

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Вся суть базару, брала б у магазині, мала б чек, можна було б хоч судитись, а так...
Відповісти
За таку суму судитись?
Більше на суди затратите коштів,а винен у всьому виробник ТКАНИНИ. Недотримання технології виробництва.
От і судіться на здоров'я.
Як можна з одного випадку робити висновок про людину та ще й фото та все решта...
Вона також на вас може в суд подавати за таку публікацію.
От і буде...Хто кого?
Відповісти
такого добра і на базарах, і в магазинах повно. держава самоусунулась від контролю за якістю товарів
Відповісти
хотіла дешево -отримала. Продавчиня не виробник,то ж відповідальність на покупцеві, який обирає.
Відповісти
дідо,читай Закон про захист прав споживачів.1.Продавець відповідає за якість товару.2.Покупець завжди правий.
Відповісти
чиновник придумав якийсь закон,то ж нехай чиновник і компенсує... ніхто покупця не заставляє купляти, має голову і розум.
Відповісти
Дідо,вивчай закони,в данному випадку винен продавець,який продав неякісний товар. На який до речі має мати сертифікат відповідності. А те,що той продавець купує невідомо де,і як найдешевше,то скарга за ненаданий чек,і про якість товару,можуть суттєво вплинути на його фінансовий стан
Відповісти
А до чого тут базар??? А хто їй заважав попросити чек????
Якраз у цьому магазині постіль якісна... Завжди там купуємо.....
Хай прати жіночка навчиться....
Відповісти
Дівчино,ви своя заслана.А покупцю треба було зразу перевірити.
Відповісти
Там завжди товар якісний.купую в цих людей роками.може я теж заслана
Відповісти
Продавець зобов'язаний вручити чек покупцю! Останній не повинен просити!
Відповісти
Не брешіть,я також купував там постіль,вся облізла та змита фарба!!!!!!
Відповісти
Таких продавців на, старий"новий ринок"!!
Відповісти
Розумаха бюджетна?
Відповісти
НА КОЛ ПРОДАВЦЯ!!!
Відповісти
Оштрафуйте баригу.
Відповісти
Коли ту Варшавку із старим ринком винесуть
Відповісти
Поміняти товар можна і без чека для того потрібно попросити сертифікат в продавця більше ніж його немає то треба визвати ментів і написати заяву в захист споживачів а вже вони мають право перевірити якість (адміністрація)плюс в налогова інспекцію а йти сваритися дурна привичка хоча може бабці скучно
Відповісти
І не молода жінка,пожила вже трохи...а розуму не набралася...кольорове неможна купувати постільне взагалі!!!Да красівінько...але для здоровья то не добре,тим паче за таку ціну ясно які фарби...
Відповісти
Була і в мене така ситуація, правда, на старому ринку. Думала, що з сином, чому в нього зеленкувата шкіра.? Прала кілька разів і врешті прийшлось викинути.
Відповісти
Добре ця продавчиня знає, що купляє контрафактний товар оптом за копійки. Думаєте це питання, наші спікулянти базарники між собою не обговорюють, коли всі разом їдуть в Одеську область по товар на 7-й км. чи в Одеський привіз-ринок або до Хмельницького чи Чернівецького ринків. Прекрасно вони знають, що купляють для реалізації - цю підробку. Якби зі мною таке трапилося і я був би так ображений цією спікулянкою базарницею, то я не скандалив би та не просив повернути мені гроші. А о 07.00 годині ранку (Варшавка вже відкрита і практично навкого ще нікого немає), в заздалегіть приготовлений пакет налив би фарбу, бажано чорну або темну, і проходячи поряд з цим магазином, кинув пакет та обляпав би фарбою повністю їй двері. Око за око. Вона потвора вже не одному бідовому покупцю, який дійсно немає грошей, і який бажає дешевше купити річ, продала не один набір контрафактної білизни.
Відповісти
Вартість = якості. При чому тут продавець. Ви при покупці запитували чи не линятиме?
Відповісти