Луцька майстриня татуажу вразила новою фотосесією. ФОТО

13
-6
Луцька майстриня татуажу вразила новою фотосесією. ФОТО
Яскраву фотосесію опублікувала на своїй інстаграм-сторінці відома луцька майстриня татуажу Юліанна Дружиніна.

На фото стильна жінка позує на фоні білого автомобіля, - пише Таблоїд Волині.

Оригінальний образ майстрині вподобали користувачі мережі, в коментарях порівнявши світлини із обкладинками «дорогих модних журналів».

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-6

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Де стоiть , на який трасi ?
Відповісти
Стоїть у приватному будинку, якого в тебе немає
Відповісти
Кльова тьолка
Відповісти
От мені цікаво, перерахую зверху вниз: нарощене волосся, вії, губи, груди, нігті, татуаж брів, рук і т.д...Я не вправі судити звичайно, як пані має бажання, нехай так і буде. Цікавить мене інше... А ви пані Дружиніна без цього всього прям взагалі не альо? Просто так лице нашмарила (накрасила) що таке враження, що там жах під макіяжем. І ще питання..."майстриня татуажу"? Хто цю дурню видумує...ви ще паро місяців назад всі Б'юті майстринями були...Повторюсь, не мені судити, але щоб стільки часу вкласти в себе, на мою думку в цей жах і заслужити тільки похвалу від Борюсіка (кемент вище) , який каже "кльова тьолка" це треш
Відповісти
Ужас. Нашо себе так потворити!?
Відповісти
Я б вдув!!!!
Відповісти
Вдуй себе
Відповісти
Нема нічого особливого. Всі на одне лице! Вії, губи , брови, нігті.
Відповісти
А я би цій Богині публічно зробив би куні і цілував ніжки. Вибачаюсь за відвертий коментар, але жаль, що я не у Твоїх ніг, Богиня!
Відповісти
Чекаємо на публічне куні!
Відповісти
Майстер куні?
Відповісти
Всі на одне лице зашпакльовані і підкориговані, вже бридко на таке дивитись. Ніякої оригінальності.
Відповісти