На Волині спіймали браконьєрів. ФОТО

0
3
На Волині спіймали браконьєрів. ФОТО
У період з 14 по 21 жовтня 2019 року Волинський рибоохоронний патруль задокументував 15 порушень природоохоронного законодавства.

Про це повідомляє Рибоохоронний патруль Волині.

Так, складено сім протоколів за порушення правил рибальства (ч. 3 ст. 85 КУпАП), шість - за грубі порушення (ч. 4 ст. 85 КУпАП) та один – за незаконний збут водних біоресурсів (ч. 1 ст. 88-1 КУпАП). Крім того, оформлено один акт виявлення та вилучення безхазяйного майна.

«У порушників вилучено 2,5 кг водних біоресурсів та 8 од. заборонених знарядь лову. Накладено штрафів на суму 357 грн. Збитки, завдані рибним запасам, склали 990 грн», - повідомив заступник начальника управління-начальник відділу ОВБР «Рибоохоронний патруль» Сергій Починок.

Для прикладу, 16 жовтня рибпатруль викрив двох громадян, які здійснювали вилов риби з човна забороненим знаряддям – осторогою із застосуванням підсвічування. Інцидент стався на водному об’єкті поблизу с. Пожарки Рожищенського району Волинської області.

19 жовтня державні інспектори здійснили рибоохоронний рейд на водойми Турійського району та зафіксували аналогічне порушення. Так, на ставку поблизу с. Літин Турійського району виявлено громадянина, який здійснював незаконний вилов водних біоресурсів риболовецькою сіткою.

Завдяки оперативним діям працівників рибоохорони порушникам не вдалося завдати шкоди рибному господарству України. На осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ направлено до районних судів для притягнення порушників до відповідальності.

До слова, в Управлінні Держрибагентства у Волинській області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (067) 360 78 40. Про порушення правил рибальства та порядку придбання чи збуту риби просять повідомляти за вказаним номером телефону.

Довідково:

Порушення правил рибальства карається як накладенням штрафів, так і притягненням до кримінальної відповідальності. Сума штрафів за порушення правил рибальства, згідно КУпАП, становить від 340 до 680 грн. За незаконне зайняття рибним промислом, що завдало істотну шкоду передбачена кримінальна відповідальність відповідно до ст. 249 ККУ. Штраф від 1 700 до 3 400 грн або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу.


Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
3

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні