«Луцьксантехмонтаж-536» здобуває чергову перемогу в чемпіонаті Волині з футболу

0
7
«Луцьксантехмонтаж-536» (ЛСТМ) продовжує лідирувати в чемпіонаті Волині з футболу. У 6-му турі луцькі «будівельники» зустрілися з командою «Фенікс» (Луцьк). Номінальними господарями матчу були футболісти «Фенікса». З рахунком 3:4 перемогу здобув ЛСТМ.

Матч відбувся в неділю, 6 жовтня.

Нагадаємо, перед цією грою команду ЛСТМ очолив Ярослав Комзюк.

Господарі першими відрили рахунок. Скориставшись помилкою захисників ЛСТМ, Роман Крот вийшов сам на сам з воротарем і спрямував м’яча в сітку.

«Будівельники» ще в першому таймі вийшли вперед. Ігор Махнюк забив сам та допоміг це зробити Богдану Гладуну. 1:2 – після першого тайму.

На перших хвилинах другої 45-хвилинки «Фенікс» зрівняв рахунок з пенальті. Але голи Михайла Зайчука і Тараса Кабанова зробили рахунок 2:4 на користь ЛСТМ.

До кінця зустрічі «Фенікс» забив ще один гол, але «Луцьксантехмонтаж-536» довів гру до переможного завершення.

3:4 – заслужена перемога ЛСТМ.