Хто з луцьких школярів матиме стипендію. СПИСОК

0
0
Хто з луцьких школярів матиме стипендію. СПИСОК
У Луцьку затвердили список учнів, які щомісяця отримуватимуть стипендії.

Про це стало відомо у середу, 28 серпня, на пленарному засіданні сесії Луцької міської ради.

Нагадаємо, депутати Луцькради затвердили список учнів, які щомісяця отримуватимуть стипендію в розмірі 300 гривень.

Так, до списку стипендіатів увійшло 22 учні закладів середньої освіти міста:

Міронов Нікіта Олександрович – учень 10-Б класу КЗ «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23», стипендіат у галузі історії та краєзнавства (стипендія імені Сайчука Бориса Трофимовича);

Крамар Соломія Олександрівна – учениця 8-Г класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 – ліцей Луцької міської ради», стипендіат у галузі мовознавства (українська мова) (стипендія імені Левицького Модеста Пилиповича);

Бондаренко Богдана Русланівна – учениця 11 класу КЗ «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука», стипендіат у галузі мовознавства (іноземна мова) (стипендія імені Олени Пчілки);

Гаргола Ольга Олександрівна – учениця 11 класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі літературознавства і поезії (стипендія імені Олександра Богачука);

Лугінін Богдан Андрійович – учень 11-Б класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі математики (стипендія імені Дзядика Владислава Кириловича);

Дударєв Андрій Дмитрович – учень 9-Б класу КЗ «Луцька гімназія № 18», стипендіат у галузі фізики (стипендія імені Стефана Стубелевича);

Єфімов Владислав Олександрович – учень 9-Д класу КЗ «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25», стипендіат у галузі конструювання, винахідництва та технічної творчості (стипендія імені Арцеулова Костянтина Костянтиновича);

Ткаченко Ольга Миколаївна – учениця 9-В класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі музики (вокал) (стипендія імені В’ячеслава Хурсенка);

Войнаровський Макар Андрійович – учень 8-Б класу Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 Луцької міської ради Волинської області, стипендіат у галузі музики (володіння музичним інструментом) (стипендія імені Стравінського Ігоря Федоровича);

Петренко Катерина Олегівна – учениця 11-Б класу КЗ «Луцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 11 – колегіум Луцької міської ради», стипендіат у галузі образотворчого мистецтва (стипендія імені Конзелевича Йова);

Побережний Валерій Володимирович – учень 9-А класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс № 9», стипендіат у галузі географії (стипендія імені Тутковського Павла Аполоновича);

Левкович Ірина Романівна – учениця 11-Б класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі біології (стипендія імені Липського Володимира Іполитовича);

Швек Олександра В’ячеславівна – учениця 9-Б класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі хімії (стипендія імені Олексеюка Івана Дмитровича);

Хвесик Андрій Андрійович – учень 9-А класу КЗ «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25», стипендіат у галузі фізичної культури та спорту (стипендія імені Байсаровича Володимира Миколайовича);

Студницький Матвій Андрійович – учень 10 класу КЗЗСО «Луцький ліцей № 27 Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі правознавства (стипендія імені Миколи Куделі);

Юдаков Олександр Станіславович – учень 11 класу Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 Луцької міської ради Волинської області, стипендіат у галузі інформатики та інформаційних технологій (стипендія імені Кравчука Михайла Пилиповича);

Ваколюк Марія Сергіївна – учениця 11-В класу КЗ «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука», стипендіат у галузі учнівського самоврядування (стипендія імені Калахана Андрія Сергійовича);

Шафранський Сергій Сергійович –учень 7-А класу КЗ «Луцька гімназія № 4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі театрального мистецтва, (стипендія імені Наталії Ужвій);

Кравчук Роман Сергійович – учень 11 класу КЗ «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2», вихованець народного художнього колективу ансамблю спортивно-бальних танців «Троянда», стипендіат у галузі хореографічного мистецтва (стипендія імені Іллі Богданця);

Торунова Катерина Олександрівна – учениця 9-Д класу «Луцький навчально-виховний комплекс № 26 Луцької міської ради», стипендіат у галузі народознавства та фольклорного мистецтва (стипендія імені Голентюк Антоніни);

Козуб Дарина Богданівна – учениця 11 класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс № 9», стипендіат у галузі журналістики (стипендія імені Миколи Драгоманова);

Пушкар Вікторія Дмитрівна – учениця 9-В класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 7 – природничий ліцей», стипендіат у галузі декоративно-ужиткового мистецтва (стипендія імені Марії Кравчук).
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.

© 2016. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

assignment help