Зеленський скасував військовий парад в Україні на День Незалежності

13
0
Зеленський скасував військовий парад в Україні на День Незалежності
Президент Володимир Зеленський вирішив скасувати військовий парад на День Незалежності 24 серпня, а зекономлені кошти віддати військовим у вигляді премій.

Про це він сказав у відеозверненні в Facebook, повідомляє Українська правда.

"Зазвичай 24 серпня у нас проходить військовий парад. Такий помпезний і точно не дешевий. Краще ці гроші виділити нашим героям. І ми прийняли рішення виділити 300 мільйонів гривень на премії всім нашим військовим", – сказав Зеленський.

"Це солдати строкової служби, це курсанти, сержанти, офіцери – всі. І обов’язково військові, які проводять операцію в зоні Об’єднаних сил", – пояснив президент.

Водночас, Зеленський пообіцяв, що святкувати Незалежність все одно будуть, але в "новому форматі".
Теги: парад, київ
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ось і вскриваються московські «кансєрви». Це ж як потрібно не бути українцем, щоб скасовувати гарні здобутки. Це плювок в обличчя нашим армійцям і повна до них зневага - замість урочистого їх вшанування тицьнути в зуби подачку. На - жери. Звісно - якщо країну порівнював з шльондрою, то то і пишатися нею не вміє
Відповісти
а чим пишатися? тим що ця жидомасонська Зе-парашенська банда пятикратно обікрала пенсії в пенсіонерів?
Відповісти
Де ще проводять військові паради крім Росії? Для чього він нам?
Відповісти
Так без копійки в кармані зате на парад і цікаво хто на тому параді ,лише одиниці бо не кожен може собі це дозволити
Відповісти
Звичайно. У нас тепер парадом по Хрещатику мають право ходити ЛГБТ з полком поліції в охороні. А армія не достойна... дорого...економія... Десять років назад Ющенко також економити почав... наекономив... Походу армії сказали ...ви найманці.. все получите грошима ...по 100 грн до зарплати... а повага престиж то все атавізм...нашо воно вам?
Відповісти
Імітація бурної діяльності,зараз відмінить парад ,потім день незалежності.А потім скаже війни немає рашка наш друг,і назад під ковпак імперії.
Відповісти
Що ви пишете, коментатори хр...нові!!! Ви запитайте в солдатів, чи той парад треба. А вони скажуть НІ!!!! Бо то совковська показуха з мордуваннями по ночах на плацу.
Відповісти
Так - я хр...новий коментатор, наполягаю на тому, що парад НЕОБХІДНИЙ т.я. че честь та престиж держави. Скільки того року було іноземних делегацій? А це - визнання держави в світі. І на росії дєвятава мая була лише ОДНА (!) іноземна делегація. Скасування параду - замовлення кремля і ніразу неслуживший ЗЕ радвсно підхопив дурну ідею. 300 млн. грн - це по 10 грн з носа кожного українця і бюджет оперує значно більшими сумами на зарплати та різні виплати. З приводу солдатіків-бідолашок - в статуті чітко прописано, яким повинен бути солдат. Тому, якщо служба не до душі, - звільняйся, контрактник, і не займай чужого місця
Відповісти
Державу визнають не по помпезності парадів, а по рівню життя і культурі її громадян. Щось я не бачив навіть в Польщі таких парадів-показух. А то постійно будемо випендрюватись перед іноземцями, а вони нам стандартні «ми занепокоєні», «ми стурбовані»....
Відповісти
Я постійно мешкаю та працюю в Україні, незважаючи нінащо. Для вас Польща взірець - то живіть там і за її правилами. Після недолугих дописувачів розумієш, чому бандерівці і простих людей відстрелювали : запроданець - гірше ворога
Відповісти
Для вас Польща - взірець? То вирішуйте її клопоти і не заважайте українцям будувати свою державу
Відповісти
Я на сході своє вддав для України. А Польщу привів пиклад, як сусідню, але європейську, державу. А от чому Ви підписуєтесь польськім імям «Яцик»?? Оце питання...
Відповісти
Чому-чому? Бо за походженням - поляк з Гданьська, а по життю - українець і громадянин України. Зрозуміло?
Відповісти