Волинські спортсмени везуть додому з чемпіонату України золоті медалі

0
2
У Кропивницькому завершився юнацький чемпіонат України (2002 р.н. та мол.). Волиняни повертаються додому із сімома медалями, з них - три золоті.

Про це повідомили на сторінці ФЛАВО у "Фейсбуці".

Перемогли на чемпіонаті України Тарас Корецький (10 000м с/х), Валерія Шоломіцька на 5000м с/х і Юля Петрик на дистанції 3000 м.

Петрик, крім того, була срібною на дистанції 1500 м. Друге місце й у Дарини Касян на 5 км у ходьбі.

Бронзу завоювали Борис Абрамович у стипльчезі на дистанції 2000м з/п і Катерина Токарчук на дистанції 5000 м у спортивній ходьбі.

Волиняни нечисленною делегацією змогли вибороти 10 місце в загальнокомандному заліку серед 25 регіонів!

"Чекаємо успіхів волинян на домашньому чемпіонаті Украіни серед юніорів, який відбудеться 28-30 червня на Авангарді", – зазначають на сторінці Федерації легкої атлетики Волинської області.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію