--> «Волинь» не змогла здолати сільський футбольний клуб | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

«Волинь» не змогла здолати сільський футбольний клуб

1
4
У 24-му турі чемпіонату України з футболу в першій лізі луцький футбольний клуб «Волинь» на виїзді зустрічався з командою «Балкани» із села Зоря Саратського району Одеської області. Гра закінчилася внічию – 2:2. Обидва голи у складі волинян забив Денис Кожанов.

Матч відбувся в селі Зоря в середу, 15 травня, на стадіоні ім Б.Я. Тропанця.

«Волинь» вийшла на поле в такому складі: Когут, Сімінін, Горопевшек, Болденков, Цюпа, Курко, Петько, Хагназарі, Кожанов, Западня, Козьбан.

Першими забили гості. Кращий бомбардир «Волині» Денис Кожанов відкрив рахунок на 24-й хвилині зустрічі.

Уже через хвилину футболісти з Одещини вирівняли рівновагу. Гол забив Олександр Ільницький – 1:1.

А на 48-й хвилині «Балкани» вийшли вперед. Відзначився Олександр Райчев.

І знову Денис Кожанов врятував ситуацію, чітко виконавши на 50-й хвилині пенальті – 2:2. Це 8-й гол Кожанова з пенальті в цій першості, а загалом 16-й у чемпіонаті.

Гості мали ще час, щоб вирвати перемогу в слабшого за класом суперника. Тим паче, що понад півгодини «Балкани» грали у меншості: арбітр вилучив з поля захисника господарів Богдана Саламаху.

Проте жодні спроби «червоно-білих» не увінчалися успіхом. У підсумку – бойова нічия – 2:2.

Це був матч 24-го, пропущеного, туру. А в 29-му «Волинь» вдома в неділю, 19 травня, прийматиме «Рух» (Винники). Завершить сезон наша команда грою з «Гірником-Спорт» 25 травня у Горішніх Плавнях. Тоді й стадне відомо, чи зможе «Волинь» поборотися за право грати у прем'єр-лізі.