--> У Володимирі-Волинському влаштували шаховий турнір, присвячений Дню пам’яті та примирення | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

0
2
У Володимирі-Волинському пройшов шаховий турнір, присвячений Дню пам’яті та примирення.

Він відбувся 9 травня. До участі запрошували усіх шахістів міста. Про це повідомляє Володимир-Волинський міський центр ФЗН «Спорт для всіх».

Турнір проводили за швейцарською системою у 7 турів, з контролем часу – 15 хв.

Отже, за результатами змагання І місце виборов Віталій Баюн набравши 6 очок. ІІ місце – Микола Бранчук, який також набрав 6 очок, але показник Бухгольца був трішки нижчий, а ІІІ місце зайняв Федір Друць, набравши 4,5 очка. У категорії «Юнаки до 16 років» чемпіоном став Андрій Дячук, набравши 4 очка, з такою самою кількістю очок, але за результатом Бухгольца – Денис Коржан – здобув ІІ місце, а бронзовим призером став – Юрій Цаль-Цалко.

Усіх переможців нагородили грамотами та медалями від Володимир-Волинського МЦФЗН «Спорт для всіх».
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію