Зеленського хотіли забрати в армію, але він не прийшов у військкомат

16
12
Зеленського хотіли забрати в армію, але він не прийшов у військкомат
Володимира Зеленського викликали у військовий комісаріат, але він не прибув.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

"Інформуємо, що громадянин Зеленський В.О. перебуває на військовому обліку військовозобов’язаних у Металургійно-Довгинцівському об’єднаному районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки міста Кривого Рогу з 22.12.2008 року і по теперішній час, військове звання — солдат, військово-облікова спеціальність — діловод діловодства", – повідомили в Міноборони.

Зазначається, що Зеленський придатний до військової служби. При цьому військову службу у ЗС України не проходив.

"Для призову під час мобілізації громадянину Зеленському В.О. надсилалися повістки: 15.04.2014, 23.06.2014, 15.08.2014, 10.05.2015 за адресою, визначеною у його облікових документах. Громадянин Зеленський В.О. до військового комісаріату за його викликом не прибував", – додали у прес-службі.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
12

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
сцикло
Відповісти
Не «сцикло» а ва-ЗЕ-лін, будьте ж політкоректним
Відповісти
маєте на увазі відкошених від ато два сцикла-синка ганебного крадія пенсій в пенсіонерів петька порошенка? з цим 100% згодні.
Відповісти
Що ще нариють аби чорнуху вилити? :) Не допоможе!
Відповісти
Збережіть цю сторінку у «вибраному» і відкрийте через п‘ять років. Подивимось, чи не похитнулись переконання
Відповісти
І дезертир хоче стати головнокомандувачем країни яка зі зброєю відстоює свою незалежність!Давайте зеленоботи мінусуйте.
Відповісти
Не можуть вони мінусовати - зараз вони терміново шукають «дєвочку» чи «рєжісьора ефіра» на котрих можна буде всіх собак повісити у випадку провалу ЗЕ-Гевари
Відповісти
І правильно зробив, що непішов. Що він гірший за синків, тих с...ів , що сидять у верховній раді.
Відповісти
Побачим як Луцький Укроп перекинеться в Же Команлу.І новими обличчями стануть Петрочукі з Булами.
Відповісти
Яка неповага до цього Арлекіна)))
Відповісти
Жидо лабазателі, згиньте!
Відповісти
А Зеленский - по крові хто - спадковий бурят?
Відповісти
правильно зробив, в нас професійна армія і купа героїв патріотів, немає чого займати чиєсь місце. Пільги, почесті...
Відповісти
На TV 1+1 Розмазував фекалії і грубіянив Зеленському: оприлюднені шокуючі деталі про ганебного пенсійного крадія петька порошенка!!!
Відповісти
я так дивлюсь, що ваші коменти фашизмом віддають
Відповісти
Дивлюся на дизлайки і думаю яке ще має бути потрясіння щоб народ мізки включив.Якась масова жизофренія!
Відповісти