«Волинь» вдома не змогла здолати «Дніпро-1»

1
-2
У 21-му турі чемпіонату України з футболу (1 ліга) луцька «Волинь» приймала лідера першості - команду «Дніпро-1».

Гра закінчилася з рахунком 1:1.

Матч відбувся в середу, 3 квітня, в Луцьку на стадіоні «Авангард».

Уже на 12-й хвилині «червоно-білі» програвали 0:1. Гол у ворота волинян забив Ігор Когут.

На 21-й хвилині «хрестоносцям» вдалося відновити рівновагу. Рахунок зрівняв Валерій Болденков.

На початку другого тайму волиняни опинилися в більшості. За симуляцію у штрафному майданчику «Волині» суддя показав жовту картку Ігорю Когуту. Для автора голу цей «гірчичник» виявився другим, і він залишив поле.

Незважаючи на чисельну перевагу, лучани не зуміли вийти вперед. Притім вони мали три нагоди забити. А на 76-й хвилині кількість гравців в обох командах зрівнялася: другу жовту і вилучення з поля заробив Василь Курко.

Фінальний свисток зафіксував нічию – 1:1.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію