У Горохівському районі хочуть збудувати нову «московську церкву»

22
0
У Горохівському районі хочуть збудувати нову «московську церкву»
Громада Української Православної Церкви в селі Угринів Горохівсього району починає зводити храм на честь Ікони Божої Матері «Несподівана Радість».

Про це повідомляє "Волинь-онлайн" із посиланням на інформаційно-просвітницький відділ УПЦ (МП).

Храм ще у 2014 році перейшов до УПЦ КП, частина громади, яка підтримувала УПЦ МП звершувала богослужіння в невеликому будинку священика.

"Нещодавно, завдяки небайдужості доброго християнина, була придбана земельна ділянка, на якій, сподівається громада УПЦ, з Божою допомогою вдасться звести новий храм", — йдеться у повідомленні.

На будівництво церкви збирають гроші. У цьому доомагає благодійний фонд "Фавор".

"Ми запускаємо новий проект - с. Угринів: домовий храм на честь Ікони Божої Матері "Несподівана Радість", - оголосили на офіційній сторінці фонду.

"Село Угринів знаходиться у Волинській області - саме там 10 вересня 2014 року було захоплено храм УПЦ. До сьогоднішнього дня численна громада звершує богослужіння в невеликому будинку священика. Нещодавно, завдяки добрій людині, була куплена ділянка землі, на якому, з Божою допомогою, громада сподівається побудувати свій новий храм", - пишуть в оголошенні.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
гуньдяю хай напишуть. він їм лаве підкине неодмінно
Відповісти
Закрий свій рот і до психіатра сходи, хоча мабуть він тобі вже не поможе
Відповісти
"Московську церкву"???? І ви хочете сказати що ви не розпалюєте міжконфесійної ворожнечі?? Та побійтесь Бога! Перестаньте брехати!!
Відповісти
Не розпалюють.
Оскільки згідно законодавства вони мають себе ідентефікувати і перейменувати як російська церква.
Відповісти
тобто, можна будувати кірхи, костели, молитовні будинки - Боже у нас демократія, а от м. Онуфрію будувати не можна. Що, демократія закінчилась?
Відповісти
м.онуфрію можна всьо: ср.ти на державу, глумитися з людей. не можна тільки встати, коли поминають Героїв
Відповісти
Перераховане Вами, нечистого не болить, воно і так все його. Намагається він лише, на протязі 2019 років, знищити Церкву Христову, земну, воїнствующу, яка з ним бореться, бо до Небесної, торжествуючої- не дотягнеться. Це- еволюція, природний відбір, відділення зерна від полови. Друге послання апостола Павла до Солунян про нас, теперішніх, говорить. Нема в Раю вишиванок і косовороток, там усім Господь дає білі одежі. А в пеклі- усі голі. Молімося, браття Українці, аби Господь дарував нам МИР і сподобив каяття Ніневітян. С пасуться один з тисячі. Тут- полігон для випробування душ, ця миттєвість- навіть не життя. Думайте про життя вічне, або - вічні муки, живуть, як у останній день. Завтра- не настане, не подарує нам Господь ще одного дня для покаяння. У пеклі кричіть не про день, про 5 хвилин земного життя, бо лишень тут доступне покаяння.
Відповісти
нема в раю ні вишиванок ні косовороток, є тільки вата скрєпна і дупа путіна для поцілунку
Відповісти
Хай в пидорасии свою московську церкву будують
Відповісти
на любу церкву наср...ти, ви ж в ніяку не ходите і не будете ходити, бож нозі болять 2-3 години постояти в храмі і курити не можна! Але ж хочеться показати що я ХТОСЬ і щось МОЖУ...
Відповісти
А попу- тупе стадо!
Відповісти
Стадо недоумків.Аж не віриться.що це на Волині на п"ятому році війни.
Відповісти
Адже ЗАВЖДИ церква породжувала розруху та війну! Так і зараз бидло керується оцими НЕДОумками попами і владними баригами! БРИДКО
Відповісти
Громада може будувати І церкви і костелу чи дім молитви, важно і йдеться тільки про ідентифікацію., хто будує-- протестанти чи католики чи православні .А в нас дві православні церкви: українська і російська. Хтось хоче належати до російської церкви, має право і нехай не відмовляється що він не російський , речі називаємо своїми іменами.
Відповісти
Я вас підтримую
Відповісти
Мав на увазі допис від християнин
Відповісти
що там російським святим моляться........ адже по вашій логіці в УПЦ буде все лише українське! Засмучу вас, в УПЦ теж моляться російським святим і Епіфаній поминає Кирила.....
Відповісти
Памятник Путіну обовязково там поставте
Відповісти
Зазомбовані бабкі будуть Кирилка боготворити
Відповісти
Розкольники розбудовуються,що ж принаймні буде чим затикнути рота крикунам про утиски "МП".
Відповісти
УПЦ - російська, ПЦУ - турецька, а де УКРАЇНИ Церква?
Відповісти
Церква - Христова. Тіло і Кров - Христові, що в Україні, що на Росії, що в Турції. За таким поділом, її ділить нечистий, аби розколоти, бо ж вона йому, як гаряча пательня. Відповідно, хто її розглядає, як невичерпне джерело доходів, політичну організацію... і є слуги того, хто тягне полову до гієни вогняної. Усі ж це знають.
Відповісти