Ковельчани вибороли перші місця на міжнародному чемпіонаті з карате серед дітей

0
6
Ковельчани успішно виступили на Відкритому міжнародному чемпіонаті з кіокушин карате (ІКО) серед дітей, юнаків та юніорів в розділі «Куміте».

Він відбувся днями у Києві, - інформує Про Ковель.

У змаганнях взяли участь 200 спортсменів з різних областей України, а також з Республіки Білорусь.

Успішно виступили на чемпіонаті та стали призерами вихованці КЗ КДЮСШ імені Кондратовича. Абрамчук Дмитро та Онищук Назар вибороли 1 місце у ваговій категорії 30-35 кг. Другу сходинку п’єдесталу посіли Матвійчук Стас та Наумчик Михайло (25-30 кг). Вихованці тренера-викладача Пустового Володимира повернулися до Ковеля з кубками та дипломами.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію