Луцькі муніципали відгуляли геройський корпоратив. ФОТО

14
-21
Луцькі муніципали відгуляли геройський корпоратив. ФОТО
Луцькі муніципали відсвяткували корпоратив у стилі супергероїв.

Про це повідомила керівниця департаменту муніципальної варти Юлія Сиротинська на своїй сторінці у «Фейсбуці».





Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-21

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
рівень розвитку зупинився в підлітковому віці.
Відповісти
позор муніціпалок у Луцьку)))
Відповісти
Немає оку на чому зупинитись. Сміття!!! Всі схожі на блядєй з відомого фільму про емігрантів, на жінок низької соціальної відповідальності. Воно так і є. Тут до місця пісня: "...я - дочь камергера... опянєть не смогла от стакана холодного бренді... І вот я - простітутка..."
Відповісти
Позорисько! Працювати б краще навчились!!!
Відповісти
А у того Кухаренка мізків на більше і не вистачає :)))
Відповісти
А кухаренко - це хто?
Відповісти
Це той кровосіся що на фото гризе цицьку Сиротинської
Відповісти
Це не він гризе
Відповісти
Він на головній фотці
Відповісти
Перед відвідувачами сайту в усій своїй красі представники системи негативного відбору у владу, при якому виключена конкуренція і елементарна демократія. Процес нагадує появу поліпів у задньому проході, які зовсім не готові для адміністративної роботи. Зважаючи на те у нас політико-адміністративна діяльність не являється роботою, а привілегією, то усі ці чудо-конкурси на заміщення державних посад – не більше як красивий шлагбаум, поставлений для того, щоб по сторонні туди не влізли. Свого роду фільтр, сито, в якому залишаються тільки поліпи. Типу прищавих поліщуків і їхніх підстилок, які масажують їм яйця в загородніх ресторанах.
Відповісти
Герої "бабського" фронту,і партизанського з парканами.
Відповісти
Це повний піз дец, куди ці полішуки витрачають нашігроші. Більш бездарів чим МУНІЦИПАЛІВ в Луцьку мабудь немає. Сиротинська мабать добре с....... Е що мільйони виділяються на цю службу
Відповісти
Нормально люди відпочивають. Не заздріть. У вас просто такого немає, от ви і біситесь
Відповісти
Нехай нах йдуть в бізнес, і тоді будуть витрачати свої гроші. А нині вони витрачають наші податки. Гандон ти, вадим, якщо не знаєш елементарних речей. Кал рідкий в твоїй голові. Створи їм ще свій благодійний фонд.
Відповісти