--> У луцькому «політесі» викладачі відгуляли пишний корпоратив. ФОТО | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

У луцькому «політесі» викладачі відгуляли пишний корпоратив. ФОТО

11
-28
У луцькому «політесі» викладачі відгуляли пишний корпоратив. ФОТО
Викладачі Луцького національного університету відзначили новорічний корпоратив.

Світлинами заходу поділився ректор університету Петро Савчук.

"Новорічний вечір Луцького НТУ відбувся. 350 часливчиків і я також. Дякую, що ми дружній колектив! Ви - найкращі", - йдеться в дописі.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-28

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
а на опалення нема коштів.
Відповісти
Точно знаю, що вони за свої власні кошти відгуляли корпоратив
Відповісти
Шановні, чим хвалимось???
Краще б кожен з цієї бригади в 350чол ці гроші зібрали і передали нужденним, навіть діткам-сиротам в будинки!! І це дійсно було би тоді чим вам похвалитися і показати гарний приклад...
Відповісти
Почни із себе, покажи приклад, може будеш мати послідовників.
Відповісти
Шановні, чим хвалимось???
Краще б кожен з цієї бригади в 350чол ці гроші зібрали і передали нужденним, навіть діткам-сиротам в будинки!! І це дійсно було би тоді чим вам похвалитися і показати гарний приклад...
Відповісти
Ви шановний не підіть на власний корпоратив і пожертвуйте нужденним!!
Кожна людина має право на відпочинок та на свято
Відповісти
не треба ганити людей.вони власним коштом святкували спілкувалися і відпочивали.
Відповісти
У Вас є нагода пройтись по сусідах, родичах, знайомих які планують святкувати Новий рік, та домовитись з ними щоб кошти на новорічний стіл вони віддали нужденним. Без пафосу а чисто по родинному.
Відповісти
І піст взагалі то...
Відповісти
Панове, взагалі то піст...
Відповісти
Якось неінтелегентно ви виглядите. Не такі фото треба виставляти на загал.
Відповісти