--> Дев'ята перемога «ЛСТМ» у чемпіонаті Волині з футболу | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Дев'ята перемога «ЛСТМ» у чемпіонаті Волині з футболу

0
-5
Дев'ята перемога «ЛСТМ» у  чемпіонаті Волині з футболу
У селі Княгининок в неділю, 28 жовтня, відбувся центральний матч 9-го туру чемпіонату Волині з футболу.

На футбольному полі зійшлися команди "ЛСТМ-536" (Луцьк) та НФК "Боратин".

"ЛСТМ" в цьому сезоні ще не втрачав очок, і цей матч розпочав з позиції лідера. Повністю виграний перший тайм дозволив йти на перерву з рахунком 2:0, обидва м’ячі забив Михайло Зайчук.

У другому таймі гра дещо вирівнялася, за 10 хвилин до завершення матчу гості зуміли забити один м’яч, але "ЛСТМ" довів гру до перемоги.