У Луцьку на подвір'ї знайшли велетенську змію. ФОТО

8
1
У Луцьку на подвір'ї знайшли велетенську змію. ФОТО
У Луцьку на подвір'ї біля будинку знайшли велетенську змію.

Про це написав користувач Ігор Шевчук у соцмережі.

«Підкажіть, що за змія, сьогодні зловили в Луцьку у власному подвір'ї приватного сектору», – ідеться в дописі.

У коментарях уточнюють, що подія трапилася на вулиці Ківерцівській.

Зловленого плазуна убили.
Теги: змія
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
1
Загрузка...

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Звичайна анаконда.
Відповісти
Спалювати сухостій не можна. Скошувати немає кому . От і розводяться хащі - а в них різні гади. Не без допомоги звичайно любителів "екзотики"...
Відповісти
- Юлька підступна!!!)
Відповісти
Це моя теща!!
Відповісти
Уж водяной (Natrix tesselata Laurenti, 1768). В отличие от своего сородича живет исключительно вблизи водоемов. С этой змеей также связано много интересного. В народе его именуют «шахматной змеей». Такое название он получил благодаря рисунку на спине – пятнам, расположенным в шахматном порядке. Несмотря на то, что это уж – никаких желтых пятен по бокам головы у него нет. Именно эту змею в 90 % случаев мы и видим плавающей в воде, остальные 10 % – приходятся на обыкновенного ужа и вовсе не на гадюку! Этот вид крупнее и достигает длины до 2 м. Основными объектами питания служат рыба и лягушки. Поведение при встрече с человеком подобно поведению обыкновенного ужа. Истории о преследовании, нападении или что-то в этом духе – миф, которому не следует верить. Нередко можно наблюдать скопления водяных ужей по берегам водоемов весной, когда они выходят после зимовки. Рассказы о том, что этот «комок» опасен, также не следует воспринимать всерьез.
Відповісти
Дуже шкода замордовану тварину.
В деяких країнах людям штраф би впаяли.
Відповісти
Ніяка це не змія. У змії зрячкі вертикальні, а тут круглі. Скоріше за все якийсь різновид вужа. Не розумію тільки для чого вбили бідну тваринку, для "пофоткатись"?
Відповісти
Ужа убили
Відповісти