--> Те, що побачив на АС-1 в Луцьку, мене, м’яко кажучи, вразило, - волинський депутат | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Те, що побачив на АС-1 в Луцьку, мене, м’яко кажучи, вразило, - волинський депутат

17
-2
Те, що побачив на АС-1 в Луцьку, мене, м’яко кажучи, вразило, - волинський депутат
Депутат Волиньради Михайло Імберовський обурився масовою міграцією волинян за кордон.

Про це він написав у своєму фейсбуці.

"Те, що сьогодні ввечері побачив на нашій АС-1 в Луцьку мене м’яко кажучи вразило! Оце і є безвізовий, і реформи від української влади, Україна виявилася не готовою до такого виклику! Одночасно п`ять рейсів на Польщу із вщент заповненими автобусами:
Одеса - Вроцлав, Полтава-Щецинь, Дніпро-Познань, Дніпро-Сііновче, Хмельницький-Варшава!" - йдеться у дописі.

"Кількість рейсів на Польщу збільшилась чи не в десять разів!!! На кого працюють українці? Чиї бюджети наповнюють!? Натомість українська економіка потерпає від браку робочих місць і дефіциту бюджету.... ЦЕ І Є РЕЗУЛЬТАТОМ РОБОТИ І СПРАВЖНІМИ «РЕХВОРМАМИ»...", - зазначає Михайло Імберовський.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-2

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А ти РЕХФОРМАТОР зроби людям нормальні умови роботи, достойну зарплату і поляки до нас поїдуть.
Відповісти
Ти перший раз прийшов на автостанцію????? Клоун вражений!
Відповісти
Таке враження що у цього депутата працівники отримують по 12тисяч. в місяць
Відповісти
Если сейчас 5 рейсов, и это увеличение в 10 раз, то раньше было пол рейса в день?....
Вот такие у нас депутаты, пришедшие на «хвиле майдану»....
Відповісти
А Імберовський кого на Польщу відправляв?
Відповісти
хотів сам поїхати, але місця не вистачило
Відповісти
Імберовський, а ти ж, блядь, сам з дружиною клеїв шпалери в Австрії і ночував в курнику з павуками. А зараз паном став за палиці бабло? Сука ти продажна!
Відповісти
якшо державі не потрібні робочі руки і розумні голови, якщо держава хоче щоб пересічний українець за 150 доларів в місяць горбатився на рідну країну, то за лічені місяці Україна стане країною пенсіонерів. Хоча, Волинь вже і так стала областю з мамами в декретах та злидарями-пенсіонерами
Відповісти
Як вони можуть керувати країною чкщо вони не знають як живуть прості люди. Шановний, Українці їдуть за кордон не відпочивати, а прогодувати свою сімю...... Сумно.
Відповісти
проблема в тому що депутат думає не правильно. люди їдуть туда не наповнювати бюджет інших країн а заробити собі на прожиття
Відповісти
Клав я на країну і все її бидло
Відповісти
Так ви, придурки, постійно говорили, що на наше місце десять за забором є. Підіть за забор і наберіть робітників для своїх кончених заводів, фабрик і фірм. Нехай вам юристи, економісти, бухгалтери працюють. Біда України в тому, що нею керують такі дебіли як ви.
Відповісти
Кожен повинен почати з себе.Ви,депутате,також заробляли за кордоном,потім "примазались"до Самопомочі,але заробітчанин Палиця платить більше і тепер Ви там,а він "керує"вашою недолугою радою зі Швейцарії.Ви всі лузери...
Відповісти
Як би не гроші від цих заробітчан, то долар в Україні вже давно перетнув би 30 грн/дол (((
На сьогодні, як не прикро для нашої влади, а саме ці українці-заробітчани є ОСНОВНИМ інвестором для нашої країни.
Відповісти
Нам на підприємство потрібен електрик ( заробітна плата 4800грн). Щось ніде не можемо знайти.
Відповісти
Після цих коментарів . що тобі пише нарід. ти зрозумів хто ти ?






























П
Відповісти
Та в нього там кіоск . За бізнес боїться павлін общипаний!
Відповісти