У Луцьку водій «бехи» з'їхав з дороги та зніс бетонний стовп. ФОТО

10
6
У Луцьку водій «бехи» з'їхав з дороги та зніс бетонний стовп. ФОТО
У Луцьку водій БМВ "на бляхах" з'їхав з дороги та врізався у бетонний стовп, який повалив ще один стовп.

Автопригода трапилась у середу, 4 липня, о 17:45, на вулиці Чорновола, - пише користувач Сергій Ярославович на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Молодий водій БМВ на бляхах не впорався з керуванням та зніс бетонного стовба, який в свою чергу повалив ще один стовб. Можливо дріфтануть рішив", - зазначає він.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
6

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
І де знову захисника блях?
Відповісти
Сьогодні вони всі на авторинку, намагаються продати свій євро-хлам!
Відповісти
Справа в розумі, вірніше його відсутності....думаю кожен згадає якогось товариша який по "малолєткє" тирив в батьків авто (і не бляхи). А про пяних то взагалі мови нема. В першу чергу проблема в голові!
Відповісти
Стовп це те до чого прив'язують мотузку аби білизну розвішувати. А те про що ви пишете називається ОПОРА. Не грамотна журналістика на кожному кроці.
Відповісти
ОПОРА - це всеукраїнська громадська організація
Відповісти
Дотепно. І було б так смішно якби не було так сумно. Ну напишіть ЕЛЕКТРООПОРА. Бо скоро вас будуть називати "стовпами".
Відповісти
А ми і є стовпи на яких тримається суспільство.
Відповісти
Хвали мене, моя губонько))) Серед вашого брата, на жаль, нині багато малограмотних... Іноді соромно читати такі "замєткі". Діти в школі краще пишуть.
Відповісти
Цікаво було б якби, як в доміно, всі стовпи попадали.
Відповісти
Ти кажеш є стовпами і на вас тримається суспільство? Оце вже смішно! Ви ж УСІ продажні! Усі! Ви навязуєте думку, за яку вам платять! Ви інтрумент владних бариг, який працює під дудку за гроші! Ви, хоч один сказали правду, що країною правлять жиди, замість українців? Хоч один сказав відкрито, що війна на сході це договорняк та бізнес!??(( Ви не журналісти, ви ті самі «бізнесмени», які за грош вдавляться! І однаково кому нашкодити, абсолютно!!!
Відповісти