У Луцьку учень прийшов на випускний з охороною. ФОТО

29
-10
У Луцьку учень прийшов на випускний з охороною. ФОТО
Випускник луцької школи №22 прийшов на вручення атестату з друзями, які вдавали, що вони - його охорона.

Нагадаємо, у неділю, 24 червня, випускникам ЗОШ №22 вручили атестати про середню освіту.

Цьогоріч школа випустила 55 випускників, п'ятеро із них закінчили навчальний заклад із золотою медаллю, а троє із срібною.

Цікаво, що одинадцятикласник Сергій Порохнавець на захід прийшов з охоронцями, які несли над ним парасолю.

І хоч дощу надворі й в актовій залі історичного факультету СНУ не було, хлопці вирізнилися оригінальністю.



Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-10

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Обкурились напевно. Кругом одні наркомани.
Відповісти
Наркоман ти і вся твоя сім‘я, придурку, цих хлопців і особисто всіх знаю, вони всі спортммени, та взагалі серйозні, просто пошуткували, а ти чудо не знаючи людину не пиши.......
Відповісти
Ти теж "вживаєш"?
Відповісти
Ага - спортсмени! То зараз так тітушня називається, що ходять у спортзал, а потім на замовлення, коли старші дядьки покличуть, вдівають балаклави і йдуть людей лякати! Такі зараз ті "спортсмени"!
Відповісти
Об’ясніть будь ласка, як в вашій черепно-мозковій коробці народилась думка приплісти це до невинного жарту на випускному
Відповісти
а вам бабусю краще з своїм пострадянським менталітетом під під'їздами бубніти
Відповісти
Так я цим і займаюся вдень, а ввечері в інтернеті сиджу.
Відповісти
А,що ж з ним дальше буде?
Відповісти
Чому ви такі злі, хлопці "траванули" суспільство яке викидає на випускні шалені гроші, щоб випендритись
Відповісти
злі, бо лошари - школу ганьблять...
Відповісти
Яким чином їхній тролінг ганьбить школу
Відповісти
в ато шутнікі хай їдуть як немає що робити і кладуть голову свою дурну за пєтю)
Відповісти
Якщо ти мразото думаєш що гавкнуло тут і ти інкогніто, то ти виблядок собачий помиляєшся, дивись як би твій язик не відділили від голови, і не факт що голову знайдуть, так що закрий пся пащеку і молився Богу, бо скоро побачимо з ним!!!
Хлопці молодці, прикольна вистава із зрозумілим підтекстом для нормальних людей!!!
Відповісти
Диванні критики вирвались в бій. Ну що ж поясню для лошар, що невинний жарт, який викликав у багатьох сміх і навіть оплески, оцінили і викладачі школи, яку нібито «ганьблять». Тому будьте обережніші з такими серйозними судженнями. Не забувайте, вас, таких тухлих, не розуміючих жартів людей, меньше, ніж нормальних і адекватних людей, які вміють розрізнити гумор від наркоманії.✌
Відповісти
Молодці.
Відповісти
Потролили Палицю))
Відповісти
Палиця на випускний з охраною не ходив!
Відповісти
ну, по-перше, АТО вже немає, є ООС. не люблю просто, коли ПТУшнікі путають назви елементарних речей (які б ці речі схожі не були)
по-друге, жарт є не доречний і злий
ти просто насрав в коменти набір букв і сидиш там, мабуть, тішишся який ти класний мамин шутнік. хоча насправді це не так, як би тебе мама не хвалила
Відповісти
назви країну де терористів "знешкоджуюьть" 4 роки поспіль. це війна яку чомусь всі сцять назвати війною, зате вміло оперують різномастними абревіатурами
Відповісти
Люди, що з вами не так? Вам зайнятись немає чим? Те, що ви тут вискажете свою думку, не змінить рівно нічого! Як вам це об'яснити? Йдіть краще чимось корисним для свого розвитку займіться, а не фігньою страдайте!!!
Відповісти
обговорення когось це свята українська традиція! а розвиток нас не цікавить, нам би пенсію побільше...
Відповісти
Ось, панове, читаю ваші коментарі, та охоплює мене жах! Що ви десь поруч по вулицях ходите. У одних словникова діарея, а у інших- абсолютна антипатія до навколишнього світу. Як це ви на вулиці на людей не кидаєтесь?!
Відповісти
ААА. тепер точно не забудуть отого випускного.
А однокласники ще розказуватимуть знайомим)
Люди завжди запльовують те, що не таке, як звикли)
Відповісти
Сергія знаю особисто уже досить тривалий час. Одним словом, -розумник.
Відповісти
Шановна громада, дуже дякую за позитивні відгуки і що вмієте розділяти почуття гумору. Авжеж є люди які виросли на 'жартах' Петросяна і для них щось нове це нонсенс. І хочеться задати питання тим 'злим' коментаторам, а що особисто ви запам'ятали зі свого випускного? Особисто я впевнений що мій брат буде пригадувати свій випускний з посмішкою. Дякую за увагу.
Відповісти
Товариство, ви просто красавци!Шкода що мене там ще не було
Відповісти
Успіхів такому брату в житті молодець
Відповісти
Критики, та розслабтесь ви!) Цей жарт не для вас робився, а для присутньої там публіки, яка оцінила це досить позитивно
А ваша думка взагалі нічого тут не важить, ви не важливі в цій ситуації, ви в ній ніхто, прийміть цю правду і закидайте це повідомлення дизлайками через дитячу образу, всеодно ж вам нема що робити)))
Відповісти
Клоуни
Відповісти