У Луцьку в магазині жінці продали запліснявілий торт. ФОТО

15
0
У Луцьку в магазині жінці продали запліснявілий торт. ФОТО
У Луцьку в магазині на Північному ринку жінці продали запліснявілий торт.

Про це Ірина Сарнавська написала у Фейсбуці.

«Сьогодні на Північному ринку у магазині «Рошен» придбала дуже смаачний, а головне дуже свіжий тортик «Сузір'я» марки «Степанків». Попросила торт із арахісом та вареним згущеним молоком, та продавець мене напевно не почула, і продала мені тортик із смаком жахливої цвілі...Зверху вигляд гарний, свіжий, а знизу- одна зелена цвіль..У магазин, як сказала продавець, торти завезли вчора (16.06), а вжити рекомендовано до 21.06.», - йдеться у дописі.


Теги: їжа, магазин
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Так це ж пеніцилінова цвіль, значить тортик лікувальний. Відправте його нашому так званому президенту. Можливо і вибори будуть раніше.
Відповісти
Чим тобі през невгодив? В підїзді не прибрав чи сміття не вивіз?
Відповісти
Теперишній так званий президент, на виборах отримав більшість голосів виборців. Наступним його кроком мав бути вибір, кондфабрика, чи пост президента. Він вирішив сидіти на двух стільцях. Тим самим він відмовився від поста президента і лобіює свій бізнес використовуючи службове становище. Це вже кримінал. Тому він і є так званий президент. Але ти знаєш про переклеєну дату на торті, з такими як ти всезнаючими сперечатись марно.
Відповісти
1. президент лайно
2. виробник не Рошен, блять дивися на фото!!!
Відповісти
Сама винна. Що не бачила, дата переклеєна. Хотіла зекономити, то ж нехай пеняє на себе.
Відповісти
не факт, віконце на обгортці могло бути порожнім, а на виробництві ліплять саме такі базарні бірочки. Інша справа, що то якийсь циганський бренд, невідомого походження
Відповісти
Авжеж )))) Прямо як в казці - Овечка завжди винна хоча б в тому - що Вовк голодний
Відповісти
сир з пліснявою продають ще й не дешево,тепер до тортів перейшли,це новий гатунок ..
Відповісти
Краще Ірина Сарнавська виклала як вона займається сексом, в позі - поліно, а потім її дрючать в 6 точку...
Якщо посрати поносом то це теж виходить новина, але питання чи потрібно її публікувати???
Це не новини а крик дитини, яка вступила в каку...
Цікаво - гроші їй повернули? Думаю повернули, а свисту з дупи!!!
Відповісти
Ваш коментар - схожий на коментар затурканої людини, яка себе не поважає і хоче щоб інші теж себе не поважали і "хавали": прострочені продукти, обважування, обман на цінах і тихесенько в кулачок мовчали. Людина повідомила інших людей що в такому то магазині продають таке то "Ге" - щоб всі мали це на увазі і береглися.
Відповісти
Ти дурне??? Тебе мама пхали з дупи ногами вперед?
Це не новини, мало того людині бабоси однозначно повернули і це ви можете зробити в багатох магазинах...
Відповісти
В Дзеркалі знайдете відповіді на всі ті питання, що ви задали. На таких новинах цілі сезони передач знімають, наприклад "Ревізор:Магазини" від тк "Новий канал". Таке відчуття, що ви маєте якесь відношення до того магазинчику, раз так емоційно та невиховано відреагували на цю новину.
Відповісти
Мені на магазин срати зверху... люблю тролити нищебродів і нитиків, якіх в житі все не влаштовує. Навіщо жити - іди і покінчи самогубством...
Відповісти
Ти не підписуйся "Бандера", так як ти 100% "біосміття", цей нік тобі буде пасувати краще!

Як таке взагалі може написати ?!? 6 точка ? Ти десь з диспансеру пишеш психіатричного?
Відповісти
Тебе жертву аборта забув запитати як мені підписувати нік і що писати!
Іди і вилижи в Ірини Сарнавської, імпотент ...
Відповісти