--> Медичний заклад на Волині хочуть назвати на честь Бориса Клімчука | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Медичний заклад на Волині хочуть назвати на честь Бориса Клімчука

18
-4
Медичний заклад на Волині  хочуть назвати на честь Бориса Клімчука
Волинський обласний перинатальний центр хочуть перейменувати на Волинський перинатальний центр імені Бориса Клімчука.

Відповідний проект рішення опублікований на сайті обласної ради, - повідомляє Перший.

«Перейменувати комунальний заклад «Волинський обласний перинатальний центр» Волинської обласної ради у комунальний заклад «Волинський перинатальний центр імені Бориса Клімчука», – йдеться в документі.

Нагадаємо, Борис Клімчук з 1992 по 1998 рік очолював обласну раду. Також з 1995 по 2002 працював головою облдержадміністрації.

У 2010 році повернувся на посаду керівника ОДА і перебував на ній до лютого 2014-го року.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-4

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
При Клімчуку область жила по понятіям, а не по законам.
Відповісти
зараз зате ні законів, ні понять. суцільна шиза.
Відповісти
Маячня
Відповісти
Для чього нам цей радянський культ особистості? Хай лікарня буде просто лікарнею.
Відповісти
А що, Клімчук там пологи приймав? Він що, знахар, лікар, акушер, "кесаревий" розтин комусь робив чи пуповину зав’язував? Чи порвану проміжність зашивав? Абсурд!!! Він просто привіз з Києва зароблені волинянами гроші. І це не подвиг, а святий обов’язок чиновника. Є лікарні імені Сєченова, Пирогова, Павлова, Скліфософського, Мечникова, Богомольця, Амосова... Ці люди мали якийсь стосунок до здоров’я людини. Якщо так, то назвіть міську вбиральню іменем Патлашинського, а місцевий вуз перейменуйте іменем фарбованого Коцана. Варшавська вигрібна яма гідна імені Горгута, а волинські поклади бурштину – імені Палиці чи, принаймні, Столяра. Чи не так? Курилюка ж за таку «ідею» можна поставити на атасі біля дверей операційної. Він на щось розумніше не здатний.
Відповісти
Курилюка - кликуном до патлашинського. Щоб зазивав клієтуру. Буде виручка.
Відповісти
Що ти за ЗМІ таке, що зміюче пишеш? Заздрощі беруть, що роботи не маєш? :)))
Відповісти
то назвіть якийсь міст його іменем.
Відповісти
Нах міст? Він же не Патон і не путін (кримський міст).
Відповісти
або дачу на о.Світязь.
Відповісти
я проти
Відповісти
Вже незнають де вкрасти, то ще будуть різну хрінь придумувати
Відповісти
Де його після п'янок відкачували, ту лікарню і назвіть. Хавали щоб люди не бачили. А треба було на КРЗ везти. Придурки. В Тернополі для дури з "волиньщини" асфальт клали, тут Климчук роди приймав. Цікаво коли вже цю еліту на стовпах будуть вішати.
Відповісти
От з тебе і почнуть! :)))
Відповісти
А ще назвіть іменем покійного губернатора медзаклади Луцька, котрі він позачиняв: до прикладу, протизобний диспансер, де трудиться нотаріусом його дочка, чи зарослий бур"янами протишкірний диспансер на вул. І. Франка
Відповісти
Треба ж до такого докумекати,назвати мед.заклад іменем чиновника,спочатку "совітського",а потім вже українського.Так відразу давайте ім.Палиці,щоб потім непейменовувати.Країни абсурдів.
Відповісти
А ну-но назви не чиновника, якщо тебе так це слово дратує, який стільки корисного зробив для області? :))) Диванні балаболи таке і пишуть!!!
Відповісти
міст кривицького вже є. хто наступний ?
Відповісти