У Польщі може згнити полуниця, бо українці її не збирають

18
6
У Польщі може згнити полуниця, бо українці її не збирають
Польські плантатори скаржаться, що багато полуниці залишиться в полі незбираною, оскільки бракує працівників з-за східного кордону.

Причина прозаїчна - в українців є проблеми з в’їздом до Польщі, – наголошує президент Національної асоціації виробників овочів і фруктів Анджей Ґайовнічек, - повідомляє Польське радіо.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Яку роботу пропонують волинянам у Польщі


Посадовець підкреслює, що не тільки врожай полуниці, але й вишні та малини знаходиться під загрозою.

«Працівники з України дуже довго чекають на візи, натомість на підставі біометричних паспортів їх не впускають до Польщі, оскільки, в оцінці Митної служби, за цими паспортами можуть в’їджати лише туристи. Проте, згідно з законом, власники цих паспортів також, протягом трьох місяців, можуть пряцювати. Польській економіці це дуже допомогло би», - переконує Анджей Ґайовнічек.

Плантатори просять у митних служб ліберальніше ставитися до працівників з України. Вони очікують, що уряд змінить правила.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
6

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
поліщуки, знайте собі собі ціну, не гніть спину на пана за три злотувки
Відповісти
ага ,краще гнути на місцевих олігархів за ще меньшу зарплату
Відповісти
Краще створювати власний продукт і бізнес
Відповісти
Єще Польска не "сгнієла" ?..
Відповісти
не даром кажуть, що скупий платить двічі
Відповісти
навіть сама зачухана робота у Польщі дозволяє почуватися людиною, порівняно з рідною Ненькою. і по грошах, і по умовах праці.
а що дурні не можуть собі зробити візу, щоб спокійно їхати, дуже добре ілюструє, чому в нас все так.
Відповісти
Робота в Польщі- це розводняк. Більше працюєш,дорожче життя, а зарплата маленька. В Україні краще бути разом з своєю сімєю та друзями. Ніхто просто так не платить.
Відповісти
ну якщо ОФІЦІЙНА мінімальна польська зарплата в 10 000 гривень маленька, а ціни на продукти такі самі, то це дійсно розводняк.
Відповісти
в луцьку зарплатою 10-15 тисяч нікого не здивуєш . А витрати на проживання удвічі менші ,ніж у Польщі...
Відповісти
це у кого такі зарплати в Луцьку? у слуг народу ? і як це ви рахуєте витрати на проживання ?
Відповісти
міііі кола, на новій пошті курєр має 10 тисяч, а вантажник від 8 тисяч.
Відповісти
і куди дівся комент ?
Відповісти
"працівників з-за східного кордону" - о-то так! Вже взагалі берегів не бачуть ті поляки! А самі не пробували працювати? Як звикли, що до них за копійки приїдуть спини гнути - а дзюзьки вам! В оголошеннях ціни за роботу смішні, а їм робітників зі Сходу подавай? Переб'єтесь - своїх кличте і заохочуйте!
Відповісти
свої їдуть на роботу до клятих окупантів: німців
Відповісти
Просто на пана гнути спини привикли. Якби тут так працювали, то мали б не менше. Та все за бугор валять. А їх там в ніщо не ставлять. Навчіться себе поважажати!
Відповісти
та вже краще на пана, як на скупердяя-волиняку
Відповісти
Німці - окупанти, волиняки - скупердяї, то вже тоді до москалів - братів-убивць їдьте.
Вони файно "заплатять", лиш би потім ноги винесли, а не в гробу приїхали і хоч пару гривень законно привезли.
Відповісти
востаннє був в расєї в 1991 році і у найближчий час не планую туди їхати. у кого є бажання - ВЙО.
Відповісти