Луцькі муніципали пояснили, чому на автівці перетнули суцільну смугу

20
-5
Луцькі муніципали пояснили, чому на автівці перетнули суцільну смугу
Луцькі муніципали прокоментували відео, на якому видно, що вони перетинають суцільну смугу на вулиці Гнідавській.

Про це у коментарі інтернет-виданню «Волинь24» розповіла начальник відділу групи швидкого реагування Анастасія Ленартович.

Відео у групі «АвтоАндони Луцька» опублікував Денис Владимирецький. На ньому видно, що «Рено Дастер» групи швидкого реагування перетинає суцільну смугу.

За словами Анастасії Ленартович, муніципали отримали виклик про те, що начебто на вулиці Мамсурова зливають нечистоти в міську каналізацію. Тому виїхали розібратися з ситуацією.

«Проїжджа частина дороги на Гнідавській – вузька. Водій нашої автівки подав сигнал про обгін, однак кермувальник машини, з якої знімали відео, відмовився прийняти правіше. Це провокація, адже він мав можливість дати нам дорогу, натомість знімав усе на телефон», - додала вона.

До слова, виклик про злив нечистот на Мамсурова не підтвердився.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-5

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Це порушення, і немає виправдання. Маячки нехай повісять ,тоді ганяють.
Відповісти
А де на них протокол за порушення ПДР, поліція чекаємо результатів.
Відповісти
це муніціпалів приперло і вони гнали, щоб злити нечистоти.
Відповісти
вміють виправдовуватись
Відповісти
так ними керує СТЕРВОтинська
Відповісти
Виправдань бути не може, має бути відповідальність. Муніципали не знають такого як оправдовуватись, вони блюдуть букву закону. От і з ними так потрібно. Закон же один для всіх? Чи я помиляюсь?
Відповісти
Риба гниє з голови. Який влада хоче порядок в країні, якщо президент, міністри, верховна рада, дипутати, поліція, муніципали і т.д. невиконують законів і правил. Тоді чого ви хочите від звичайних людей.
Треба бути відвертими , ми живемо в бидлокраїні.
Відповісти
Не суди пособі, є багато чесних людей, і у владі також.
Відповісти
Лучанин суджу не пособі а по тому як живемо. Чи може ти задоволений країною і умовами в яких ти живеш?
Відповісти
Нехай ті дописувачі з автодонів навчаться їздити в правій смузі, згідно правил, а не х...ю займаються. Суне з телефоном біля вуха, смс пише, відео знімає, інших обс..є...
Відповісти
А що за кермом б8длодастера був твій полішукочоловік що так печешся м? Маячків на дастері немає максимально дозволена швидкість 50 км/год в місті і без спец сигналів порушувати нізто немає права амінь.
Відповісти
Розкрийте свої баньки, де ти бачиш праву і ліву смуги? Смуга одна, суцільна лінія, в одній смузі поряд одночасно два автомобілі перебувати не можуть. Обгін заборонений, а тому чисте свідоме порушення ПДР.
Відповісти
Хто такий муніципал? Де в нас муніципалітет? Якими законами регулюється їхня діяльність? ШАРАШКІНА КОНТОРА.
Відповісти
Розпорядження міської ради
Відповісти
Пи...боли, з якої радості їм водій мав давати дорогу.
понабирали бидла за хабарі
Відповісти
В місті швидкість 50км/год і без спец сигналів ніякого права нізто немає швидше їхати
Відповісти
Не вміють наші люди визнавати свої помилки. Як щось не так, відразу якась історія, провокація, наклеп...
Соромно.
Відповісти
Ой да ладно, ніби вони щось страшне зробили...тимбільше машин нема. Вцепились до тих муніципалів, якто вони вам в борщ нак***ли)))
Відповісти
Вулиця Мамсурова по іншій стороні руху. А МунВата їхала в сторону вулиці Данила Галицького! Добре спішили, могли ще через Горохів поїхати!!!
Відповісти
ПОДОНКИ
Відповісти