У Луцьку на переході збили дівчину

9
3
У Луцьку на переході збили дівчину
У Луцьку на пішохідному переході під коелса автівки потрапила 27-річна дівчина.

Автопригода трапилась у четвер, 24 травня, - повідомляє прес-служба поліції Волині.

За кермом легковика «Volkswagen Passat» перебував 58-річний лучанин. На пішохідному переході він збив 27-річну дівчину.

У результаті ДТП потерпіла отримала тілесні ушкодження. Не госпіталізовувалась.

За фактом ДТП поліція проводить перевірку. Відомості внесуть до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.
Теги: аварія, дтп
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
3

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
для чого оті переходи,якщо там людей давлять "наче мух".?
Відповісти
так пішоходи кидаються під авто навіть не впевнившись у своїй безпеці. Особливо оті сліпі курки із мобільниками біля вух, певно вважають що вони безсмертні.
Відповісти
у всьому цивілізованому світі авто зупиняються навіть тоді, коли людина підійшла до неврегульованого переходу ( без світлофору, одна зебра) , а в нас на врегульованому при наявності зеленого для пішохода треба ще бути впевненим , що якийсь неадекват чи дальтонік не вбє?
Відповісти
Правила дорожнього руху 2018
4.4 Пішоходам забороняється:
a)Виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;
б)раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід;
в)допускати самостійний, без нагляду дорослих, вихід дітей дошкільного віку на проїзну частину;
г)переходити проїзну частину поза пішохідним переходом, якщо є розділювальна смуга або дорога має чотири і більше смуг для руху в обох напрямках, а також у місцях, де встановлено огородження;
ґ)затримуватися і зупинятися на проїзній частині, якщо це не пов’язано із забезпеченням безпеки дорожнього руху;
д)рухатися по автомагістралі чи дорозі для автомобілів, за винятком пішохідних доріжок, місць стоянки і відпочинку.
Відповісти
Я коли зупиняюся для таких, що стоять біля нерегульованого пішохідного, то ще чекаю коли воно йти почне, бо саме незнає хто воно і чого там стоїть в даний момент!!!
Відповісти
а ще правила забороняють ііздити по тротуару,паркуватися на тротуарі,на газонах,перевищувати швидкість!
Відповісти
так... але чим краща ота вівця із слухавками у вухах, яка йде по дорозі за межами пішохідного переходу, від водія, який їде по тротуару???
Відповісти
Коли перший раз потрапив у Польщу, підійшовши до переходу , був шокований коли на нерегульованому переході моментально зупинився весь транспорт, а рух був інтенсивний. Стало трохи незручно через те що стільки транспорту зупинилось через мене одного. І мені не потрібно було згадувати що там записано у пдр. Відносно пішохода. Просто водії там знають і виконують правила дорожнього руху.
Відповісти
А я скажу чесно,зараз находжусь в Італії,повірте тут набагато страшніше переходити дорогу на неврегульованому переході..літають капєц як,тут таким треба бути обережним)так що в Луцьку ще норм)звичайно треба дивитися по сторонам,згідна є такі пішоходи їм море по коліна,а тут може бути такий нєжданчік..Бережіть себе!
Відповісти