У Луцьку на газоні 4 дні лежить труп кота

9
-6
У Луцьку на газоні 4 дні лежить труп кота
У Луцьку на вулиці Рівненській чотири дні лежить труп кота.

Про це написав журналіст Костянтин Яворський у Фейсбуці.

Журналіст обурюється, що за стільки часу труп тварини не прибрали.

"Пост про котика. Четвертий день як на небесах. Хто взагалі цим має опікуватися? КП "Ласка" Dana Gart, бо кіт? Спецкомунтранс, бо вже сміття? КП "Парки та сквери", бо клумба? Чи власник найдорожчого тренажерного залу в Луцьку грошей немає? Григорій Недопад, - центральний проспект!", - йдеться у дописі.
Теги: труп, кіт, луцьк
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-6

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Напевне що муніципали,труп лежить без належно оформленних для цього документів.
Відповісти
Це моє вялене мясо! Не чіпайте!
Відповісти
От і прибрав би... Ще у перший день...
Відповісти
Неправда, Недопад звітувався, що ЖКГ ррацює на відмінно.
Відповісти
До чого тут Недопад?Він має знати де всі дохлі коти лежать?Господар тренажерного залу просто не господар!!!!
Відповісти
до чого тут власник тренажерного залу? про власника готелю не подумали!?)
та і труп тварини лежить там не 4й день, а 2й місяць!!! у цивілізованих країнах є спеціалізовані кантори, які виїжджають на місце і забирають труп тварини з подальшою утилізацією, а потім приїжджає клінінгова компанія і миє дорогу, вулицю і тд. а в нас за мільйони паркани будують і квартирки собі купують...
Відповісти
На вулиці Ветеранів (навпроти Велмарту) труп кота лежить ще з осені
Відповісти
Котюню, біжи веселкою :"((
Відповісти
Те саме по вул. К. Карого на О.Шума, а де нашу муніціпали, що не складають припис на Ласку, бо в долі
Відповісти