Чемпіонат Волині з футболу: лідирує луцька команда

0
-1
Переможна хода луцької команди з футболу Луцьксантехмонтаж 536 продовжується. Вже просто космічні 14 перемог поспіль.

На вихідних, 12 та 13 травня, відбувся заключний тур в групі А де суперником "ЛСТМ 536" була команда "Вікторія" з Лище. У першому колі пристойну гру продемонстрували гравці "Вікторії" змусивши чемпіонів добряче понервувати і вигравши лише на останніх хвилинах 4:3.

Недільний матч теж складався не просто для "ЛСТМ", після першого тайму була нічия 0:0. Після серйозної розмови тренера з гравцями команда просто розтрощила суперника. У підсумку перемога 6:1. Три голи на свій рахунок записав Тарас Кабанов.

Отже Луцьксантехмонтаж-536 посів перше місце в групі А і тепер зіграє з першим 4 командами групи Б.В такий спосіб визначиться чемпіон сезону 2017/18.