--> У Луцьку відбулася акція за імпічмент Порошенка | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

У Луцьку відбулася акція за імпічмент Порошенка

20
2
У Луцьку відбулася акція за імпічмент Порошенка
У центрі Луцька зібралося близько сотні людей, які висловили підтримку маршу за імпічмент президента Петра Порошенка, який проходить у Києві.

Акцію організували 18 березня, у день четвертої річниці окупації Криму. Її учасники кажуть, що протестують проти чинного президента Петра Порошенка і підтримують Міхеїла Саакашвілі. Про це інформують Волинські новини.

Спікери говорили про те, що українці втомилися від кризової ситуації в країні та потребують чесної, справедливої влади, а також прозорої діяльності правоохоронних органів.

Під час акції в наметах на площі збирали підписи за імпічмент. Тим, хто ставив підпис, пропонували вказати прізвища трьох кандидатів, гідних стати президентом країни.

Теги: протест
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
2

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Хунту геть!
Відповісти
А що мітингами можна вигнати з посади президента?)
Відповісти
З чогось же треба починати. Я навіть того не роблю. Хоч вважаю що як мінімум ця влада на розстріл заслуговує.
Відповісти
путлєра свого ростріляй
Відповісти
Путлер це хто, і чого він мій?
Відповісти
Почати треба з приєднання до цієї сотні, яка сьогодні була на майдані.
Відповісти
Повністю згідний з вами але про акцію не знав.
Відповісти
проплачені клоуни.
Відповісти
згоден, дід і баба - порохоботи і проплачені клоуни
Відповісти
Дідо це провладне підставне ліцо
Відповісти
Пороха треба департувати в Росію в Рошен.
Відповісти
Ти й Путлєр і порох і просто гнида
Відповісти
В день окупації Криму фашистською Росією, совкодрочери за гроші кремля виступають проти українського президента.
Відповісти
А хто в нас президент? Президент рошену, оліхарх Порошенко? Це той,який має бізнес в країні-агресору Росії? Настоящий патріот.
Відповісти
В дідо температура і високий тиск. І він з солідарності. Агент.
Відповісти
О бля, мої клоуни
Відповісти
Так,теперішній президент не виправдав сподівань українського народу,но Срака-швілі,це взагалі якийсь маразм.Ше в нас тільки клоуни не керувари країнаю.Люди одумайтесь
Відповісти
"На акцію зібралося близько сотні людей". Решта активно виступала за імпічмент президента, сидячи на таких рідних диванах. Це наші реалії. Насправді бидло має (!) жити при вальцманах!
Відповісти
Порох гірше путіна бо дозволив знищити патріотів в іловайську і дебальцево а зараз своїми пенсійними медичними і іншими реформами хоче зробити геноцид проти народу
Відповісти
Лаконічно і точно. А геноцид вже у розпалі.
Відповісти