--> За скільки можна купити двокімнатну квартиру у Луцьку | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

За скільки можна купити двокімнатну квартиру у Луцьку

10
2
За скільки можна купити двокімнатну квартиру у Луцьку
Двокімнатні квартири у луцьких новобудовах в середньому коштують 22 тисячі доларів. І це найнижча ціна серед міст Західної України.

Ціни на квартири у березні 2018 року дізнався портал Domik.ua.

Йдеться про ціни на квартири, які знаходяться на окраїнах міст.

Традиційно на Західній Україні найбільше просять за квартири у Львові – 42 тисячі доларів. А у Луцьку та Ужгороді – найнижча ціна – 22 тисячі доларів.

За стільки ж можна купити квартиру у таких містах центральної України – Полтаві і Черкасах.

Найдорожчі квартири у Києві. Там за двокімнатне житло в новобудові доведеться викласти 70 тисяч доларів.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
2

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Вапшє дешево. А де в україні взяти таке бабло?
Відповісти
- А откуда достают эти четыре сольдо, скажите пожалуйста?
- Откуда достают? Из толстых кошельков, моя умница!
Відповісти
елементарно, це не бабло, це просто копійки
Відповісти
Як де йти у місюку чи обласну ради,замом помічникои та ким угодно, прокуратуру,суд і все маєте.Там ще й бідним у кого п 3-4 квартири задарма житло дають,бідненькі ж.А нам нащо квартири нам бомжами жити,не їсти не пити,бо чесні не вмієм красти,а пахати на началників.У нас к бюджеті вже прийщов до влади і купив машину і дачу.Ось такі ми дураки.
Відповісти
Совдепія - двухкімнатна, є і40м. Кв, і 58 м. Кв , і76 м кв , то , яка двухкімнатна, спеціалісти, треба писати вартість метра,двоєчніки
Відповісти
продавати то їх продають тільки от мало хто купує.Хіба ті чиновники, кому забудовники роблять величезний дисконт. Підійдіть під будь яку новобудову, чи багато там світиться вікон?4 ну п"ять на весь будинок. Продають-продають, а продати не можуть
Відповісти
Така ціна не підйомна для пересічного українця!.
Відповісти
А це ж тільки голі стіни? А на ремонт ще ж тільки треба викласти .Так і живемо в однокімнатній по 5 чол При нащих пенсіях і зарплатах можно купити лише маленьку хатинку в селі ..
Відповісти

Howdy, good web site you possess there.
Вижте и страницата ми

http://a1pay06.com/bbs/board.php?bo_table=free&wr_id=998513 трафик на сайта

=777?
Відповісти

Thanks intended for offering this type of good details.

Вижте и страницата ми

https://www.morphonic-records.com/community/profile/zulmabyars48082/ Технология SEO 3.0

=777?
Відповісти