Новини

Чи існує спадкова повнота

Фахівці наголошують, що ніякої спадкової схильності до ожиріння не існує.

Найчастіше така «спадковість» виникає через те, що це лише сімейна звичка – багато їсти, - повідомляє 24 канал.

Вчені зазначають, що люди, схильні до повноти, люблять ситно поїсти, з'їдаючи за один прийом їжі перше, друге, хліб, пиріжки, солодке, компот та інше, - йдеться у повідомленні.

Зменшення кількості спожитої їжі не вирішує проблеми ожиріння, адже організм вмикає аварійний режим на випадок «голодних часів» – накопичувати жирову тканину, щоб вберегти організм.

«Ожиріння – це захворювання, і воно вимагає лікування. Але без участі пацієнта, без його бажання одужати, тобто позбутися зайвих кілограмів, досягти успіху неможливо», – зазначила доктор медичних наук Наталя Харченко.

Оскільки майже кожна людина, яка страждає від ожиріння, має проблеми зі здоров’ям, складно передбачити, якими будуть для неї наслідки радикальних змін у раціоні. Та перше, що рекомендують дієтологи, це варто обмежити споживання вуглеводів.

Дієтологи рекомендують повним людям обмежити споживання вуглеводів

Але, наприклад, велика кількість білків за наявності захворювань органів травлення призводить до виділення токсичних речовин і пошкодження печінки.

Тож аби розпочати лікування ожиріння, необхідно пройти медичний огляд у лікаря. Фахівці повинні допомогти людині подолати психологічну залежність від їжі. Далі – з допомогою дієтолога скласти раціон, який буде безпечним саме для вас.

Через тривалість процесу боротьби з ожирінням, важливо, щоб харчування було повноцінним, з поживними речовинами, вітамінами і мінералами. І звісно – заняття спортом допоможуть швидше і легше позбутись зайвих кілограмів.