Новини

«Волинь» здолала «Нафтовик-Укрнафту»

Луцька команда під керівництвом Віктора Богатиря здобула першу перемогу у весняній частині першості.

Успішний результат проти Нафтовика-Укрнафти дозволила лучанам піднятись із зони вильоту - пише Футбол24.

Активніше матч на луцькому "Авангарді" розпочали господарі поля.

Стартовий тиск Волині гості витримати не змогли: на 8-й хвилині у метушні після подачі кутового з лівого флангу оборонці Нафтовика-Укрнафти забули про Яковлєва, який спокійно прийняв м'яч в районі одинадцятиметрової позначки і невідпорно пробив із розвороту – 1:0.

Надалі перевагою володіли футболісти Волині, а охтирчанам зрідка вдавалося перейти центр поля.

Господарі були ближчими до того, щоб довести рахунок навіть до розгромного, ніж Нафтовик-Укрнафта – зрівняти. В останні хвилини поєдинку Волинь "закрила" гостей на їхній половині поля, але подвоїти перевагу так і не змогла: удар Гордійчука прийняла на себе стійка, а після пострілу Івашка м'яч із лінії воріт виніс оборонець.

Завдяки перемозі Волинь піднялася на рятівну 14-ту сходинку Першої ліги.