Волиняни ігнорують обмеження швидкості до 50 кілометрів за годину

18
0
Волиняни ігнорують обмеження швидкості до 50 кілометрів за годину
Волиняни не зважають на заборону їздити у населених пунктах зі швидкістю більшою за 50 кілометрів на годину.

З першого січня в Україні діють нові правила для водіїв. Тепер швидкість руху автівки у населених пунктах не повинна перевищувати 50 кілометрів за годину замість 60-ти, - йдеться у сюжеті 12 каналу.

Чиновники запевняють, що це допоможе уникнути великої кількості ДТП на дорогах.

Вже минули майже два тижні, як нововведення набрало чинності.

Проте, поки що виконувати його не особливо поспішають. Головна проблема у тому, що патрульні поліцейські, які повинні контролювати виконання цієї постанови, не мають необхідної технічної бази, аби фіксувати перевищення швидкості.

Патрульні кажуть, що допоки у них не буде достатнього технічного забезпечення, штрафувати порушників вони не зможуть.

Натомість, самі лучани кажуть, що обмеження − підтримують. Проте, переконані − починати нововведення потрібно лише із себе.

Поки Україна лише звикає до нового обмеження швидкості, у країнах Європи правило 50-ти кілометрів за годину" діє вже давно. А в особливих пунктах швидкість руху авто не повинна перевищувати тридцять кілометрів за годину.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А де мусара радари подівали?
Відповісти
В твою сраку засунули. Можеш ще за додатковими прийти.
Відповісти
Там де ви свою совість)))
Відповісти
Мусор підлий трус виходь!!!!!
Відповісти
Авто***дони не дотримувалися 60км,і не дотримуватимуться 50км,іім ті правила до лампочки...
Відповісти
ями повиривати . і будуть повільно їздити.
Відповісти
Ви б ще в дитсадок сходили,щоб думку спитати!
Відповісти
Той цюр дибіл,2 слова не може зв'язати,а ви йому такі складні питання задаєте
Відповісти
НА проспекті СОБОРНОСТІ ці лихачі розганяють до 80--90 ! Тільки встигай перехід перескакувати , бо опиннешся на капоті !!!
Відповісти
80-90? а не за 100-120 літають коли хочуть сфітлофор проскочити.
Відповісти
Був сам свідком.Їде 2 екіпажі мєнтів.Блимає жовте -загорілось червоне перший проїхав ,другий зупинився.То для чого правила?Воно саме дибільне на червоне їде.То має бути порядок?Забрати всі авто хай ногами патрулюють -може тоді буде порядок
Відповісти
Шановний МІСЦЕВИЙ де ж ти бачив в нас в місті Світлофор який "блимає" жовтим .То не треба плісти чепохню краще передивися ПДР там "миготливого" жовтого не має.Висновок ТИ БРЕХУН З ВЕЛИКОЇ БУКВИ "Б"
Відповісти
А мусорок нарісувався.Тулиш дядькам мол ви на миготливий їхали ізвольте 200 гривників в кишеню для діточок і жінці на шубу.Може то ти їхав?
Відповісти
Слиш мусарок ї..ло Закрий.Думай що пишеш у..бок.
Відповісти
нема в нашої країни майбутнього як мінімум років 10.... НА ЖАЛЬ!
Відповісти
Уася я бачу ти любиш в сраку.Буває)))
Відповісти
Пора поліцію штрафувати що бачить і нічого не робить
Відповісти
Дуріли в Європі , ще є автобан !!! Де відповідно можна і об'їхати і швидше дістатись місця! А отже візьмемо Луцьк- Ковель, то там одні населенні пункти... Хочу побачити, як ви проїдете 70 км відстані зі швидкістю 50 км.... Хахаха та і дороги в нас Гівно там швидше не поїдещ!!!!
Відповісти