--> Водій, який врізався у відбійник у Луцьку, може сісти на 5 років | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Водій, який врізався у відбійник у Луцьку, може сісти на 5 років

11
3
Водій, який врізався у відбійник у Луцьку, може сісти на 5 років
Судитимуть водія, який врізався у відбійник на мості у Луцьку. Двоє пасажирів загинули.

Про це повідомили у прес-службі поліції Волині.

Нагадаємо, що у середу, 3 січня, таксі підрізало автомобіль, який влетів у відбійник на мості на вулиці Рівненській.

23-річний водій Опеля отримав важкі травми і був госпіталізований. Пасажири, яким було по 24 роки - загинули.

Правоохоронці почали розслідування інциденту. За попередньою версією, лучанин, який перебував за кермом, не впорався з керуванням і через це його пасажири загинули.

У поліції додали, що, якщо суд визнає провину водія, той може потрапити за ґрати на 5-10 років.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
3

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Я його не оправдую, але як звичайну людину то посадять швидко, а таку як зайцеву то не можуть нічого пред'явити. Сором нашим дибілам суддям
Відповісти
Провести жорстку перевірку всім таксистам,перевірити ліцензії,страховки,проф придатність.А пасажирам тепер при посадці в таксі вимагати від водія ці документи,бо в цій сфері вже давно безлад та анархія,хоча безумовно дуже шкода і пасажирів і горе-водія(звісно якщо він був тверезий і не під наркотою)
Відповісти
....так-так-так...і ще пасажирів на драгер перевіряти і щоб довідку з трип-дачі мали при собі...
Відповісти
Так він був 100% тверезий.
Знаю його добре, п'яний він ніколи не сідав за кермо.
Відповісти
Посадять того, якого підрізали, а той, що підрізав, тому що? Чогось не розумію...
Відповісти
В попередній статті писали що учасниками дтп було дві машини.
А тепер винен лише водій якого відрізали?
Це Україна нічому дивуватися, не можуть знайти винного то давайте винним зробимо того хто вижив.
Відповісти
В 22.00 такий сильний рух по мосту... тільки підрізали! У мене 30 років водійського стажу, там абсурд... Не потрібно домислів... А таку версію, як відмова рульового, заклинило праве колесо, і банально, щось зі здоров'ям водія...
Відповісти
Чому обмежили швидкість в місті до 50 км. Тому що при цій швидкості, учасники дорожнього руху уникають травматизму... Він виїхав з під мосту, на міст в гору... до того місця він і 40 не розігнав би на тому авто...
Відповісти
Це авто опель постійно таксувало.Тільки хлопців шкода....А їхав він точно більше 150км
Тому активвсти тримайте це на контролі.І ніякий там форд не підрізав...
Відповісти
О цей водій неодноразово попадав в халепу, але ж в нього скрізь зелене світло. Високі чини в Луцьку займають дяді, от і відмазували і на цей раз так само буде. Наша поліція нас береже. Шкода хлопців, за таких як цей "у. .." від нас ідуть кращі. Заклик щодо активістів в цій ситуації буде доречний .
Відповісти
Цей водій був любителем швидкої їзди, і менш ніж 100км не їздив, завжди грався і пантувався на дорозі і це вилізло йому боком, хлопців які загинули дуже жаль, а водій нехай відповість за свою необережність!!!!!!
Відповісти