--> У Луцьку чоловіку спустили колеса через «зайняте» паркомісце | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

У Луцьку чоловіку спустили колеса через «зайняте» паркомісце

11
-5
У Луцьку чоловіку спустили колеса через «зайняте» паркомісце
У Луцьку чоловіку спустили шини автомобіля за те, що він, ймовірно, зайняв чуже місце.

"Сьогодні зранку (12 грудня, - ред.) моє авто стояло на спущених колесах, причому біля кожного був викручений ковпачок і залишений спеціально! Якщо я комусь зайняв його паркомісце, невже не можна записку залишити?" - написав Олег Бортнік на сторінці "Автоандони Луцька" у Фейсбуці.

Зазначимо, інцидент трапився на вулиці Конякіна.

Теги: автоандон
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-5

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
треба було ще лобовуху розбити. не одне паркомісце зайняв, а цілих ДВА
Відповісти
А ти звідки знаєш, як я припаркувався? Стверджуєш, що я два паркомісця зайняв? Ти бачив цю ситуацію? Може приїдеш і подивишся, кому і де я заважав?
Відповісти
на фото видно як припаркувався....як рагуль
Відповісти
На своїй сторінці я показав схему паркування. Я нікому не заважав. Дякую за підтримку
Відповісти
Який жах! В якій нормальній країні це можливо? Є адміністративна відповідальність, є поліція. якщо людина неправильно припаркувалась - це є порушення, за яке наступає відповідальність. Хоча тут, напевно, і порушення не було.
Чому у нас все вирішують якісь вуличні халамидники типу автомайдану і безнаказано!?
Відповісти
А спорим, що він на бляхах?
Відповісти
Алєжка ти норм пацан але тут десь комусь став не так! Буває. Як один писав добре що лобовуху не розбили))) так що тримайся друже)
Відповісти
Дебіли!
Відповісти
Браво!!! Може таким чином на тих " донів" можна повпливати?!
Відповісти
Правильно написали :В Якій нормальній країні; Ми україножидопія -і тут свої закони, своя ?.нституція, яку придумає Пеця з бодуна.
Відповісти
От якби би Палиці чи Гунчику спустили колеса чи вкрали то всі луцькі мусора неспали б.поки непіймали :злодія;-наркомана.який при особистій вазі 40 кг.всі 4 ніс на собі разом одночасно
Відповісти