Показ радянського фільму у Луцьку фінансували російські спецслужби, - активісти

14
-5
Показ радянського фільму у Луцьку фінансували російські спецслужби, - активісти
Активісти громадського формування "Національні дружини.Волинь" заявили, що показ фільму "Право на крила" фінансований російськими спецслужбами.

Про це йдеться на сторінці формування у Фейсбуці.

Нагадаємо, 25 листопада у День вшанування жертв Голодомору 1932-1933 років, в бібліотеці у Луцьку організували показ радянського фільму "Право на крила".

ЧИТАТИ ТАКОЖ: «Як путінці, вирішили пограти м’язами» - організатор «ностальгічного шабашу» про скандал у Луцьку

За інформацією нацдружини, цей захід через непрямі канали був спонсорований і зроблений російськими спецслужбами в рамках програми по « формування толерантності до східного сусіда та дискредитації національно-патріотичного руху в Україні».

"Найгірше, що маніпуляція частково вдалась - реакція лучан на дії націоналістів була від похвали і підтримки, до засудження дій патріотів", - пишуть активісти.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: «Неонацисты сорвали показ советского фильма», - сепаратистський сайт «Русская весна» про скандал у Луцьку
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-5

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Яке "бе" ,і для чого піднімає знову цю "хвилю",якщо в цій справі стирчать "вуха кремля",то це справа СБУ, нехай вона виловлює тих "хероіів"!
Відповісти
Параноя 100%. Більше піартесь, то більше людей захоче його подивитися. Ще раз його зірвати не вийде, будуть пики побиті.
Відповісти
Казковий довбойоб!
Відповісти
цилком згидний з олегом. Дебили. б...ь!
Відповісти
Так звані Національні дружини, це якраз і є Національний корпус, котрий разом з тупоголовими свободівцями і зірвали перегляд фільму. Ніякої російської пропаганди у цьому документальному кіно не має. Єдеться про історію авіації повязану з нашим містом. І не треба приплітати ФСБ, чи когось іншого.
Тупостю наших націоналістів можна лише поспівчувати.
Відповісти
То всьо інопланетяни.І їх достали.
Відповісти
бєлка розміром з бобра.
тільки порадувались, що дурні заглохли, і знов вилізли.
Відповісти
А хто такі активісти щоби заявляти хто фінансує? Активісти кручє СБУ? хочу в активісти
Відповісти
Це добре що засвітилася уся кацапська срань типу Сметаніна, Левчука.... що дрочать на Кремль і балалайку
Відповісти
як вже вони дістали, довбні казкові з лісу. і знайомі дрочеродописувачі з фб сюди перетікли, як пороблено.
Відповісти
Невже громадська організація має такі відомості, що доступні тільки спецслужбам? Робити такі заяви вкрай небезпечно. Адже це фактичне звинувачення в кримінальному правопорушенні. Відповідні силові структури за даним повідомленням у відповідності до приписів КПК України повинні провести перевірку і відповідно зреагувати.
Відповісти
А хто фінансує стадо активістів???
Відповісти
А що , хтось думав що * це падарунак*?!
Відповісти
Напевно, тролі, яких стільки вилізло з коментами! Відробляєте срібняки?!......
Відповісти