Луцький депутат прокоментував «крадіжку» бруківки своїм батьком

8
5
Луцький депутат прокоментував «крадіжку» бруківки своїм батьком
Депутат Луцької міської ради Андрій Козюра заперечив, що його батько крав бруківку у селі Струмівка Луцького району.

Про це він заявив 29 листопада під час сесії Луцької міської ради.

Нагадаємо, видання «ВолиньPost» повідомляло, що у селі Струмівка батька депутата луцької мерії Андрія Козюри Григорія Козюру звинуватили у крадіжці бруківки.

Про це зокрема заявив Підгайцівський сільський голова Юрій Семенюк. За словами місцевого мешканця, Козюра старший візком-"кравчучкою" декілька разів перевіз матеріал на своє подвір'я.

Згодом чоловік заперечив, що вкрав бруківку для власних потреб, мовляв хотів прокласти нею спільну доріжку.

Про це ж заявив його син Андрій Козюра.

«Мій тато своїми руками з власної бруківки зробив дорогу на спільній території, щоб люди не ламали ноги, закрив люк, щоб люди не впали у нього. А сільський голова замість того, щоб подякувати, звинувачує члена громади в скоєнні злочину. Замість того, щоб зателефонувати мені, батькові чи в поліцію, він дзвонить у «ВолиньPost», - обурився депутат.

Андрій Козюра вважає, що інформація про крадіжку з’явилась з політичних мотивів.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
5

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А в нього дозвіл на таке "будівництво" є?В ішому місці дядька за подібну ініціативу без дозвільних " паперів " оштрафували
Відповісти
Еге ж. У нас, що не зроби - все можна прикрити "політичними" мотивами. Якщо це наклеп, то нехай у суді докаже. Зараз же ж модно так стало - мільйон за "наклеп". Уявляєте, скільки це прокласти спільних доріжок можна буде. От вам і політичний піар на майбутні депутатські вибори...
Відповісти
А сам семенюк за себе нічого не хоче сказати?
Відповісти
Ще те брехло.
Накрав на машину і хату і все мало йому!
Відповісти
Будь-які кримінальні діяння свого батька, назвати політичним замовленням?
Андрій! Це не ти говориш, ми тебе знаємо зовсім іншим.
Відповісти
Андрій не обманюй людей, між бруківкою вже трава вирости встигнула. До речі як Ви переселилися з нашого будинку в нас під’їзді перестали лампочки зникати!
Відповісти
Заіпісь рубашка в клітку! ПИздиш собі все життя, пИздиш, а потім, коли тебе назвали злодієм, пиздИш всім, що ти, бля, дісідєнт. Зачьотно...
Відповісти
Про Козюру-старшого не скажу нічого - чоловіка не знаю. А за Семенюка можна просто роман писати. Чого, ви думаєте, він на дядька з'ївся? За бруківку, яку робить на власному заводі і сам в себе і купляє. Купляє, як голова, а продає, як виробник. "Єдін в двух ліцах". А гроші - були казенні, а стали семенюкові. А ще гарний гендель йому приносить повальна забудова Підгаєць. Є в семенюка гарний корєш Макарусь (штунда), який тикає на кожному клаптику землі якусь коробку. Спершу це були одно, потім - дво, а зараз - багатоповерхівки. Воно, здається і добре- село розбудовується, приходять нові люди в село. Але біда в тому, що Макарусь а кращих штундяцьких традиціях без обману прожити не може і будує настільки гімняно, що його халтура не витримує жодної критики. Зате під макарусьову забудову в Підгайцях земля є, а от для атовців, якщо і знайдуть клаптик землі, то або над трасою, або на смітнику чи на ярові. Доречі - про АТО. Знаєте, як в Підгайцях повістки в армію вручали? На весіллях. Приходить пара в сільраду розписуватись, розписались і молодому зразу, поки ручку в руках тримає: - "підпишіться ще й отут" - і повістку в армію вручають. Все по закону, чинно, благородно, але так по-скотськи. От така вона Підгайцівська сільрада, начолі з Юркою-хабарником
Відповісти