На Волині семирічний хлопчик зламав ногу однокласниці

9
4
На Волині семирічний хлопчик зламав ногу однокласниці
В одній із шкіл Горохівського району семирічний хлопчик зламав ногу своїй однокласниці.

Про це пише Волинь нова.

Хлопчик із дівчинкою стали сваритися після уроків, а щоб болячіше дошкулити однокласниці, її семирічний одноліток копнув дівча в ногу.

Удар виявився настільки сильним, що в Горохівській ЦРЛ лікарі констатували у школярки закритий перелом гомілки.

Із батьками кривдника та самим ним провели профілактичні бесіди і вчителі, і працівники Горохівського відділу поліції ГУНП у Волинській області.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
4

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Де під час навчально-виховного процесу був учитель?
4.1. У визначеному законодавством України порядку учитель початкових класів несе відповідальність за:
- життя і здоров'я учнів під час навчально-виховного процесу;
а також до початку і протягом 20 хвилин після закінчення своїх уроків. То ж бесіду потрібно провести із учителем.
Відповісти
Написано, що після уроків...і можливо на 21 хвилині після уроків...Я думаю досить все перекладати на вчителів. Інколи педагоги не в силах справитися із агресією, невихованістю дітей. Якщо дитина бачить прояви агресіі в сім'ї, то вона переносить це в дитячий колектив. Я не думаю, що вчитель цьому навчила.
Відповісти
Дійсно, в усьому винуватий вчитeль. В тому, що батьки нe займаться вихованням дітeй, в тому, що дома хлопчика ніхто нe навчив, що дівчаток бити нeгожe. Якщо батьки нe справляються з своім чадом, то у вчитeля іх двадцять, і він нe розірвeться на всіх
Відповісти
Справа не у тому.Могла трапитися трагедія, а за дітей які переступили поріг школи відповідає вчитель, якщо хтось цього не знає.За безпеку життя дітей несе відповідальність вчитель.Ост про це мова.Звичайно він поступив не гарно, але і дівчинка напевно не ангел.Ні вчитель , ні батьки поганим звичками дітей не вчать.Вони всі тепер гіперактивні.Але наука вчителю буде, що дітей, тим більше таких малих, лишати наодинці неможна.А молодому вчителю варто знати свою посадові інструкцію і брати до уваги зауваження.Бо ви - вчителі, повинні сіяти добре і вічне.І на це надіється батьки, коли відправляють своїх дітей у школу.Можливо не справляються бо у них їх 4.А ви попробуйте виховати 4, а тоді побачите.
Відповісти
я нe вчитeль, алe побувавши пару раз в школі, я вчитeлям дужe співчуваю. Ви самі собі пeрeчитe, бо якщо у батьків 4 дітeй, власних, очікуваних, і вони нe справляються, то які прeтeнзіі можуть бути до вчитeля. У нього іх можe бути і 20 і 30, він іх всіх в полі зору нe можe втримати фізично. А взагалі то йому трeба щe вчити іх писати, читати , рахувати, а нe просто глядіти, як в садочку. А гіпeрактивний хлопчик нe просто нeнавмиснe попав дівчинці по нозі, а “ щоб дужчe дошкулити“. Відчуваєтe різницю?
Відповісти
я нe вчитeль, алe побувавши пару раз в школі, я вчитeлям дужe співчуваю. Ви самі собі пeрeчитe, бо якщо у батьків 4 дітeй, власних, очікуваних, і вони нe справляються, то які прeтeнзіі можуть бути до вчитeля. У нього іх можe бути і 20 і 30, він іх всіх в полі зору нe можe втримати фізично. А взагалі то йому трeба щe вчити іх писати, читати , рахувати, а нe просто глядіти, як в садочку. А гіпeрактивний хлопчик нe просто нeнавмиснe попав дівчинці по нозі, а “ щоб дужчe дошкулити“. Відчуваєтe різницю?
Відповісти
Людина, яка обирає професію вчителя, повинна знати , що насамперед вона відповідає за безпеку і життя дітей, і тільки після цього за виховання і навчання дітей.Мова про виховання не йде зараз.Зрештою , вона отримує за це зарплату, вона ж не прийшла буряки сапати?І вона цю професію свідомо обрала.
Відповісти
Хлопчик у семи річному віці вже знає що йому все дозволено і він залишиться безнаказаним і це не перша і не остання дитина в класі яка від нього пострадала
Це виховання бароків,які вважають що це нормально виросте сам зрозуміє
Відповісти
Це сталося перед останнім уроком два вчителя розмовляли за дверима класу, а коли дитина пожалілася що її болить ножка вчителька сказала "не переживай скоро перестане"
Відповісти