«Це вже прєдєл всьому», - громадський активіст про луцькі маршрутки

39
16
«Це вже прєдєл всьому», - громадський активіст про луцькі маршрутки
У луцькій маршрутці 17а чоловік передав гроші за проїзд і не отримав решту.

Про це Ілля Токаренко написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Це вже прєдєл всьому. На Конякіна сів в цю маршрутку. Мало того що забита, їде не по графіку, передав 10 гривень, дві зупинки, решти 0. Знову попросив передати, люди свідки так саме, знову решти 0.

Біля ВНУ пересів на передні, знову прошу віддати мої кровні, незнайома жінка яка їхала також це підтвердила, на що отримав відповідь водія, - я передав, слідкуйте за своєю рештою." - пише Ілля Токаренко.

"Запитав чи він є перевізником, чи він водій, на що в хамській формі отримав відповідь- я перевізник, що ти мені зробиш? Це що вже за новина така? Чи я за дарма їду? Чого цього недобросовісного я маю кормити? Решти не отримав, настрій спортили(" - обурюється активіст.

"P.S. Взнав тільки, що водій не є перевізником, він просто родич одного чиновника з транспортників ЛМР. Маршрут віддали без тендеру, бо терміново потрібно було закрити вакансію на маршрут. Далі буде. Це бл.дство вже достало." - резюмує Токаренко.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
16

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Я їхала в цій маршрутці. Водій дійсно передавав здачу. І нікому не " хамив". Я дуже давно їжджу з тим водієм і ніколи від нього не чула. що він когось ображав. Він завжди ввічливий до пасажирів. А Ви пане Ілля слідкуйте за своєю здачею. Вашу здачу хтось забрав на автостанції і не потрібно "хамити" хорошій людині.
Відповісти
Да ви що? То він не казав - що ти мені зробиш?
Відповісти
Та ти що? А ти напевно родичка водія?
Відповісти
Зробити маршрутки по 30 гривень за проїзд - тоді і кондуктора з'являться і нові автобуси і водії стануть чемніші, а пасажири будуть знати за що вимагають комфорту.
Всі заспокояться. :)
Відповісти
такі є...таксі називаються...
Відповісти
А таксі повинні бути по 100-200 грн.
Це ж таксі. :)
Відповісти
Треба зробити ще якісь альтернативні маршрутки, де будуть нові авто, кондиціонери, які будуть їздити за розкладом, з ціною 10-15 грн, де можна буде зайти та нормально сісти, а не як в тролейбусі на 1 нозі.
Відповісти
а чого так мало просите - 10-15, 30 грн? давайте вже за 100 будемо їздити - з комфортом, кондиціонером, голими кондукторками і на диванах! чекайте - скоро нам знову підвищать ціну, але за той самий сервіс, як завжди.
Відповісти
поки не почнемо це бидло водійське пи.дити-толку не буде
Відповісти
Так не сідай до водійського бидла - ходи пішкарусом на роботу і з роботи по дві години...
Будь гордій птічка... :)
Відповісти
хобот прикуси, а то відірву по самі яйця
Відповісти
Іди хобот своєму гей-дружку прикуси... :)
ЛОХ ти - Луцький Охайній Хлопчик... Бу-га-га. :)
Відповісти
Як взагалі Богдана можна назвати автобусом. Це ж чудо, яке в жодній цивілізованій країні не отримає сертифікат. Тому їздить у нас і ще десь в Африці.
Відповісти
Скажи дякую, що за 3 грн. хоч Богдани їздять...
В Індії взагалі тільки моторікші...

Оргінізуй свою автофірму - купи автобуси нові європейскф по пів мільйона евро - і пусти на маршрут по битих дорогах за 3 гривні... :)
А-ха-ха...
Через скільки днів твоя фірма збанкротує?
Відповісти
ти з африки пишеш, чмо? проїзд давно по 4
Відповісти
Закрий хавальник.
Хочеш їздити по європейськи - їдь в Польщу і їзди по 30 грн.
Чомі там ті хавало не відкриваєш? А тихо платиш?
Доти пока в Луцьку плата за проїзд, к в Африці - то і будеш їздити по-африканські.
Більшого за свої 4 гривні ти не заслуговуєш.
Відповісти
а хто тобі сказав, що я плачу за проїзд, мудило?
я цим пі.орам взагалі не плачу
Відповісти
Так ти напевне водій тієї маршрутки...
Здрастуй Вася - ти уволен... :0
Відповісти
Ібо заходити треба через передні двері, самому забирати здачу і не замахувати людей "передайте". Водій не відповідає за те, чи дійде ваша здача до вас у кінець маршрутки. А з приводу хамства, то ще треба розібратися, може той активіст перший бикувати почав?
Відповісти
То я в слідуючий раз взагалі платити не буду і скажу що я передав. Я не несу відповідальності за передані гроші.
Відповісти
Не плати, пішки підеш)
Відповісти
На місці Токаренка слід узагалі мовчати! Один аферист натрапив на іншого... Дійсно, як у приказці: яке їхало - таке здибало...
Відповісти
А Ви спочатку представтеся,розкажіть в чому я аферест. Чи жме одне місце?
Відповісти
Почекаємо на чергові вибори, коли "Ви" посунетеся в депутати... Тоді оприлюднимо і побачимо, в кого де буде жати... :)
Відповісти
так от коли пиндик виросте, або тіті, тоді пиши. А як якійсь дядя або тьотя скажуть щоб написали багно якесь, то подумай 20 разів, чи варто це робити? Бо стояти раком будеш разом з замовниками) це на майбутнє)
Відповісти
Бо стояти раком будеш разом з замовниками) це на майбутнє)...

Це рівень - однозначно.
Хтось за таке голосує?
Відповісти
Просто Токаренко експерт в тому питанні... :) У граматиці - ні, а от у стоянні в різних ракурсах - просто профі!!!
Відповісти
то напевно партійні методички так вчать.

а стосовно виборів - то не треба чекати, є щось, то публікуйте.
Інших виборів для цього кадра не буде, в ОТГ проголосувало за нього 38 виборців (1,14 %).
Це - РЕЗУЛЬТАТ!
Відповісти
А що ви хочете почути? Про мої мілйони?
Відповісти
Цыкаво, а тазика, мило і мочалку Ви у маршрутку иакож берете?
Відповісти
Обов`язково. Це все шо ви хотіли?
Відповісти
Так от народ, цікавеньку інфу надибав, стосовно маршрутки де ошукують людей і мене зокрема ошукали сьогодні зранку.
Перевізник луцьке підприємство електротранспорту, а машина на маршруті в суборенді у підприємця Михалюк. Так от його дядько Михалюк є на підпримстві начальником служби перевезень,а племінник має 5 машин на найкращих маршрутах депо. Випадковість? Чи кумовство і родинні зв'язки це норма при любій владі? Дію поступово, наступне звернення до антимонопольного. Ніколи з таким не стикався, тому добиваю це до кінця.
Відповісти
молодець, давно пора давити цих гнид, звикли всі бочіни спускати на гальмах
Відповісти
пора вимагати давати квиток, а не лише здачу
Відповісти
треба зайти на переднI дверI i заплатити, обо сIСим хоч раз за руль а тодI плакатись
Відповісти
крути баранку і не мявкай, бидлоїд
Відповісти
Про цей маршрут не дивуюсь таке читати. Стараюсь ніколи не їхати, ато за 3 роки, скільки їжджу вранці на роботу, частенько не отримувала залишок. Інколи разів 5 просиш, щоб кошти з 10ти або 5ти здати, тільки мовчанка або хамство. А про графік там певне взагалі не чули
Відповісти
Доброго дня, вже 20 років я проживаю в італії але частенько навідуюсь у відпустку у свій рідній луцьк. Цього рку приїхав з італійцями , Луцьк і взагалі Україна дуже сподобались. Шоковав їх і мене наші маршрутки які скачуть одне поперед одним хто швидше і тим часом хто набере більше пасажирів стоять по пів години біля 7універмагу. Водії грязні, не вихованні, не мають досвіду працювати з людьми, до людей відносяться як до тварин, одним словом це луцький жах! Звертаюся до луцької мерії, люди добрі зробіть щось, не позорте наш луцьк!
Відповісти
во дебiл...
Відповісти