Підгайці відмовилися об'єднуватися з Луцьком

14
3
Підгайці відмовилися об'єднуватися з Луцьком
Підгайцівська сільська рада відмовилася від створення об'єднаної територіальної громади з Луцьком.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав громадський активіст Михайло Шелеп.

Він оприлюднив лист, який підписаний Підгайцівським сільським головою Юрієм Семенюком та адресований до Луцької міської ради.

Лист датований 20 жовтня.

"... запропоноване об'єднання не відповідає волевиявленню громади Підгайцівської сільської ради", - йдеться у документі.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
3

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Вони ж не дурні щоб землю відібрали...
Відповісти
Відповідно, користуватись інфраструктурою міста Луцька мешканці цієї ради повинні за певну платню (дитячі садочки, школи, бібліотеки тощо). А також за свій кошт організувати транспортне сполучення Підгайці - Луцьк.
Відповісти
Воно то так, якби жителі міста Луцька, зокрема район Дубнівської не віддавали діток у Підгаєцький садок та школу
Відповісти
Такого транспортного сполучення давно немає завдяки міській раді
Відповісти
вони і платять! податки з зарплат тих, хто працює в Луцьку (а таких дуже багато) ідуть в міську казну. Міський маршрут №30 в Підгаці (дякуючи попередникам) давно вже не існує!
Відповісти
якщо мешканці сіл працюють у Луцьку, то не розумію чому не можуть їх діти ходити у Луцьку в садочки і школи????
в чому проблема?
в землі?
до чого садочки і школи???
Відповісти
В Семенюці...
Відповісти
Цілком вірно. Добавлю крім того є діти які проживають у місті а навчаються в сільській школі.
Відповісти
заборонити користуватися мешканцям Підгаєць садочками та школами міста Луцька раз і назавжди................ і тоді передумають
Відповісти
Ваші школи і садочки не заставлять нас передумати. Ви без села попропадали б ,як сірі миші. Завжди було так,село годує місто.
Відповісти
Так шановна Дійсно село годуэ місто Але Ви забули декілька речей Наприклад, якщо серйозно захворієте, то їдете лікуватись в місто. В містах знаходяться заводи і фабрики, які віпускають практично все, навіть тканину, щоб з неї пошити Вам ,шановна, одяг і щоб в селі не ходили, як Адам і Єва з голими дупами . Все в сіті пов язано і це треба знати. А це, перш за все, єгоїзм і шкурні інтереси селян Підгаєць.
Відповісти
а нічого , що там люди з сіл працюють- в лікарнях і т.д?
а люди з Луцька в Епіцентрі і в Кромберті, а також в Модерн -експо??? і ці всі установи знаходиться в селах , а не в Луцьку
тут чиновники хочуть землю поділити і до чого тут спекулюція садочками і школами???
Відповісти
Не хочете платити податки в міську казну, шукайте роботу в селі. В Луцьку є багато безробітних, якішукають роботу.
Відповісти
Не робіть з мухи слона. Все життя жили співпрацювали, про ніяке об'єднання і не думали, і всіх все влаштовувало, а тепер починаєте про садки і решту, місто і село пов'язані, тим більше що так блисько розташовані, але це не означає що через забаганки чиновників потрібно один на одного всяке писати і говорити. Кажете місто впорається без працівників з села, а ви цікавились в тих організаціях де ці люди працюють чи легко заміну знайти? А цікавились скільки з міста людей в аелах прцює, дітей сюди в садок школу водять бо так зручно! НІ ЗВИЧАЙНО! Поцікавтесь а тоді пишіть зто кому і що повинен.
Відповісти