У Луцьку «богиня» паркування заблокувала виїзд зі Старого ринку

9
0
У Луцьку «богиня» паркування заблокувала виїзд зі Старого ринку
У Луцьку жінка заблокувала виїзд зі Старого ринку, поставивши свою автівку.

Про це написав Сергій Бондарук на сторінці "АвтоАндони Луцька" у Фейсбуці.

"Андони бувають різних статей і мастей. Ця "звйоздочка" заблокувала на 10 хв виїзд машин з центрального ринку і пішла по своїх справах", - йдеться у дописі.

Як пояснила згодом водійка білої Тойоти, вона "не знала, що звідти хтось виїзджатиме".
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
По перше це віізд,а по друге бомбити таких **андонів треба.Дістали,бла-бла-бла і ніхто нічого не робить,а тим гандонам по барабану вереск в мережі.
Відповісти
И не лень было стоять гандону на пустой стоянке десять минут ?
Відповісти
Побити суці машину!
Відповісти
А ще вони часом кажуть "А що тут світло ще вимикається, я думала, що мене і так видно."
Відповісти
Скажу вам що поліція штрафує, саме головне коли починає на них складати постанови вони пищать і просяться мов я ніколи не порушую, а коли доходить до діла виявляється що це вже п'ята постанова за місяць.
Відповісти
Мразь.
Відповісти
Що з цього треба робити сенсацію? Може жіночка недавно отримала права,тут прочитає про себе такі негарні слова.Треба мати повагу до людей! Самі ніколи небули у такій ситуації? Ну мужикі бидлота тай годі.
Відповісти
А де подівся працівник який гроші збивав і біля ціє ї будки завжди стояв? Чому не сказав так то матюжиться добре і руками нефігово махає
Відповісти
Стоянка вже була зачинена і його не було.
Відповісти