--> «Не піца, а хлібина з сиром», - лучанка поскаржилась на піцерію | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

«Не піца, а хлібина з сиром», - лучанка поскаржилась на піцерію

16
8
«Не піца, а хлібина з сиром», - лучанка поскаржилась на піцерію
У луцькій піцерії відвідувачці принесли піцу практично без начинки.

Про це повідомляє у "Фейсбуці" Оксана Гуркіна.

Так, відвідувачка поскаржилась на піцерію "Дядя Pizza".

"Це сьогоднішня піца по новій ціні. Начинка де ти?" - йдеться в дописі.

Фото піци викликало обурення у користувачів "Фейсбук" й у коментарях "розгорілося" жваве обговорення.

"Ой-йой. Кухар, був, напевно, дуже голодний. Свинство, одним словом", - написала Vita Luka.

"Буде замість хліба до борщю", - прокоментувала піцу Тетяна Склезь- Оксенюк.

"Ого!!! Ну це не піца, а хлібина з сиром..." - написала Наталія Водько.

"Всьо спі*жено до нас", - додав Андрій Павліщук.


Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
8

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Пляцок.
Відповісти
А ви звертали увагу на ціну і вагу піцу?
Можливо це калькуляція... Люди які не працюють в цій сфері цього не розуміють
Відповісти
Економлять в усіх закладах Луцька приблизно 30-40%!!
Відповісти
А що тут дивного, я так бачу , що то піца з собою...там можна і вкрасти...(((
Відповісти
Не ходіть в "Дядю Ваню", йдіть в ПрестоПіцу.
Відповісти
ПІЦЦА, ця що по вул. Лесі Українки в підвалі, деградувала. Люди пишуть правду. А власники цих закладів на всіх нарадах хваляться, які вони креативні і розумні. А в ті торби хоч насери. Вони гадають, що відвідувачі будуть лайно їсти. Не будуть. Сьогодні є широкий вибір закладів громадського харчування.
Відповісти
Взагалі не розумію.... мало того що піцерії на кожному кроці, що це частенько їдять діти, чому не виникає бажання в власників закладів і поварів, бути кращими!!!??? Повна деградація і не тільки в дяді вані!!!!
Відповісти
Завжди замовляю піцу саме в "Дядя Pizza" і ніколи таке не траплялося, можливо це одиничний випадок, і це можна з'ясувати з адміністратором.... Думаю не варто надавати значення, такій "дуже" важливій інформації. Чи на Волині окрім піци, пиріжків та інших продуктів споживання немає про що написати?
Відповісти
згорівша часто буває
Відповісти
Так це правда Дядя піца зіпсувалась краще Соло скоріні
Відповісти
Вчьора була в Дяді Піца...ПіцаМаргарита теж на такий пляцок була схожа...сиру явно зажали...вишло одне тісто... А коли вимкнули світло, я була шокована...ніхто не зайшов в дитячу кімнату не подумали що діти в темряві, а як би не дай боже пожежа...про них посто забули...добре що я спустилась за донею...там було дітей восьмеро...я для себе зробила висновок...в дядя ріцу не ногою
Відповісти
Не харьте, будь ласка, не одиночний випадок, а халатність хлопці на зміні. Сама в таку ситуацію потрапляла з цією піцерію 4 рази. Останній раз з скандалом, поверненням коштів, компліментами обідом. Але яких нервів тре було
Відповісти
В ДяДІ піцці коли піцца не була смачною!
Відповісти
Були недавно, піцца зіпсувалась кардинально, ціна близько не відповідає якості(((((
Відповісти
Ми сьогодні замовили піцу "Цезар"видно не сезон салат не положили)))Раніше як замовляли салат був з соусом в окремому боксі,15 вересня замовила то вже салат був на піці,а сьогодні взагалі без салату.Власники одумайтесь втрачаєте клієнтів!!!!!!
Відповісти