--> У волинському ресторані чек видають російською мовою | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

У волинському ресторані чек видають російською мовою

12
3
У волинському ресторані чек видають російською мовою
У готельно-ресторанному комплексі «Садиба на джерелах» у селі Ромашківка видають російськомовний чек.

Про це написав активіст з Луцька Андрій Білан на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Видали моєму товаришу, який завітав, до закладу «Садиба на джерелах», що в селі Ромашківка, Ківерцівського району. Можливо ще було б півбіди, якби такий випадок можна було списати на некомпетентність господарів", - йдеться у дописі.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
3

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Шановний. Це справа не у компетентності господарів, а у кіпері, який вони використовують.
Відповісти
А кіпер господарі не можуть переналаштувати,чи може це теж не компетенція власника?!
Відповісти
А українською немає? чи треба спалити хлів, щоб власник оновив програмне забезпечення. А як не допоможе хлів - спалити і весь генделик!
Відповісти
жах Жах ЖАХ....
Відповісти
Чому тут дивуватись, у Волинській пошті розрахункові листки по зарплаті за місяць також на ворожому язіку
Відповісти
Ну дик і що ??? Вср...ся і не живи ...
Відповісти
та да, цікаво, а в Росії україномовні кіпери ?
Відповісти
Деякі активисти нагадають параноіків...
Відповісти
Поки у нас війна і Росія визнана державою - агресором , тому і є російська мова в побуті і в політиці однозначно є мовою АГРЕСОРА. Своя мова - це безпека нашої країни.І це не обговорюється , це приймається однозначно справжніми громадянами УКраіни, а "население" в суспільстві і побуті підпорядковується законам держави , а дома керується свободою.
Відповісти
что ты чепушило несёшь ??? какие агресии ??? ты ебанько ? где ты видишь войну ??? у нас проходят концерты открыты все развлекательные заведения торговые центры все радуются .... КАКАЯ ВОЙНА ???? это так игры политиков ... ты войну как то чувствуешь по себе ???? так не*уй тут страдать маразмом
Відповісти
Державина мова - це мова державших парерiв и крапка.
В Украине общаться и на русском и на угорском и на татарском.
Лично я не вижу в этом проблемы.
Те , кто не выезжал из родного села не разу в жизни понятия не имеют, что столица Украины разговаривает на русском языке в большей своей части, а ещё сть Харьков, Днепр, Хмельницкий, Одесса, можно продолжать очень долго.....
Проблема в чеке, а не в языке
Відповісти
суки вы заебали уже ныть .... да хоть на китайском блять .... чё это за вечная проблема ???? то не так, это не так .. откройте себе такое и посмотрим может лучше получится ... сидят мелкие жалкие уебаны и чек обсуждают на каком он языке .... если вам далбоёбам до сих пор не понятно то программа через которую напечатан чек на РУССКОМ ЯЗЫКЕ разработки в основном Россия. Андрій Білан ты полный далбоёб ... не харь людей всяким ненужным маразматическим бредом
Відповісти