Фонд Ігоря Палиці «принципово» не дає грошей на будівництво церков

13
-1
Фонд Ігоря Палиці «принципово» не дає грошей на будівництво церков
У благодійному фонді Ігоря Палиці «Тільки разом» принципово не виділяють грошей на будівництво церков.

Про це засновник фонду розповів під час прес-конференції 7 вересня.

Ігор Палиця підтвердив інформацію про те, що у фонді принципово не жертвують на будівництво церков.

«Так, це моє бачення», - зазначив він.

«Так, як будуються церкви в районах, містах, селах, нам не вистачить грошей на все. Не можна все роздати, а потім… Це неправильно. Тому в фонді ще в 2011 році було прийнято принципове рішення – не допомагати будівництву культових споруд», - зауважив керівник фонду «Тільки разом».

При цьому посадовець висловив готовність пожертвувати гроші на розбудову синагоги, якщо його про це попросять.

«Якщо до мене звернуться, я особисто, враховуючи, що в мене мати єврейка, дам гроші на синагогу, але не через фонд. Але поки до мене ніхто з цим не звертався», - наголосив Палиця.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-1

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
а він правий, взагалі-то.
Відповісти
все вірно синагоги треба будувати час церков вже пройшов
Відповісти
В даному випадку повністю підтиримую, все рівно попи проп"ють та прогуляють...
Відповісти
А равини,ні?
Відповісти
Палиця виявляється богообраний..
Відповісти
це його право.. погано, що він не створив жодного і не реалізував жодного інвестиційного проекту, який би створив робочі місця в області, як і гунчик, до речі.
Відповісти
Ось такі вони єврейські "патріоти"! Що ж він може зробити для Луцька, хіба що збудувати синагогу і то для мами?!
Відповісти
Як це він не створив інвестпроекту? Йому не дає спокою слава Бєні Коломойського який 20 років грабував Укрнафту і нічого не платив в бюджет. Для цього створине Волиньприродресурс через яке Палиця планує вкрасти весь волинський бурштин. Для того і будує завод по відмиванню бурштину.
Відповісти
Собі бурштин, а мамі- синагогу і Луцьк "заживе"!!!
Відповісти
Як це він не створив інвестпроекту? Йому не дає спокою слава Бєні Коломойського який 20 років грабував Укрнафту і нічого не платив в бюджет. Для цього створине Волиньприродресурс через яке Палиця планує вкрасти весь волинський бурштин. Для того і будує завод по відмиванню бурштину.
Відповісти
ДІСТАЛИ ВСІ БАРИГИ І БАНДИТИ ПРИ ВЛАДІ 26 РОКІВ !!! В КРАЇНІ ВІЙНА , І Д І О Т И !!!! ОРГАНІЗУЙТЕСЬ ТАК НА СХІД КРАЇНИ, ЯК ВИ ТОГО ГРУЗИНА ЗУСТРІЧАЛИ , ІДІОТИ-ПАТРІОТИ !!!! НЕ ГРАЙТЕСЬ У ПАТРІОТІВ !!!! ЗГРАЯ ЄВРЕЇВ РОБИТЬ ШАБАШ і ШОУ В КРАЇНІ-РУЇНІ 26 РОКІВ НЕЗАЛЕЖНОСТІ !!! ВЛАДУ БАНДИТІВ поміняла влада БАРИГ І БАНДИТІВ !!! ЗРАДНИКИ ГОЛОВНІ при владі у КИЄВІ РОКІВ, а не простий солдат і контрактник 18-25 років !!! КЛОУНАДУ РОБЛЯТЬ ФІГОВІ "ДЕРЖАВОТВОРЦІ" 26 РОКІВ !!! ТЕРПІННЮ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ ДУМАЄТЕ НЕМАЄ МЕЖ ?!!! В УКРАЇНІ ВАМ, ГОРЕ-ВЛАДО, ТІЛЬКИ ДОБРЕ КРАСТИ і розбрат і бардак і беззаконня робити ,А родинами ВІДДИХАТИ ,ЖИТИ, ЛІКУВАТИСЬ , дітей вчити добре по країнах, де порядок є ? Що то за керівництво в державі Україні, яке не хоче лікуватись в своїй країні і дітей вчити , тоді як ви керуєте і для чого так керуєте, ЄВРЕЇ!!!
Відповісти
Яка війна, можна подробиці? Хтось наступає, хтось відступає? Так - жбурляють один в одного, щоб про них не забули, а влада під цей шумок грабує, от що відбувається!
Відповісти
Бог дав, Бог і візме усе
Відповісти