--> Волинський митрополит розкритикував дату святкування Дня Луцька | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Волинський митрополит розкритикував дату святкування Дня Луцька

17
25
Волинський митрополит розкритикував дату святкування Дня Луцька
Митрополит Луцький і Волинський Михаїл розкритикував традицію святкування Дня міста Луцька 23 серпня.

Натомість, він запропонував ввести іншу дату для святкування під час проповіді у кафедральному соборі Святої Трійці, - повідомляє прес-служба Волинської єпархії УПЦ Київського патріархату.

Так, архієрей розповів, що покровителем Луцька є святитель Миколай Чудотворець. Отож, на його думку правильно було б святквати День Луцька 19 грудня чи 22 травня, коли й вшановують святого.

Також митрополит зазначив, що 23 серпня в історії нічого видатного, пов’язаного з обласним центром, не відбулося. Тому й святквання варто було б перенести.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
25

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
У нас церква відокоемлена від держави. Дуже надіюсь що так буде завжди. Отже богу боже, а цесарю цесареве))). Кажучи простіше - нетреба пхати носа не в свою парафію))
Відповісти
Цілком підтримую позицію шановного митрополита. В такій події важливий елемент духовності.
Відповісти
Миша когда приедешь за крестами и облачением? Мы ждём как всегда скидку делаем для постоянных клиентов!
Відповісти
Ахахаха! Ета канєшна - 5!
Відповісти
щось забагато він свого носа пхає в справи які його не стосуються
Відповісти
Який розумний попик. А давайте всі свята підвяжем під церковні і будем радіти???
Відповісти
чувак несе маячню суворо за методичками))
Відповісти
Та йому в Ліпіни треба , трохи голову полікувати!!!!
Відповісти
Попяра явно забагато причастився. Не пхайте носа (попи) куди не слід.
Відповісти
Може на мера захотів балотуватись. То передвиборча агітація.
Відповісти
Кажись, новина про Михаїла мобілізувала всіх істіннновєруюсчіх РПЦ, сорі УПЦ МП. Принаймні, по коментарях складається саме така думка...
Відповісти
Ти і не зрозумієш русофоб свідомий. Такі псевдопатріоти як ти половину населення України на вила підняв би, якби тільки можливість дали.
Відповісти
Що можуть розумного написати люди,які Митрополита називають" якийсь піп". До мудрих людей потрібно прислухатись. А не змагатися в срцмережах матами. Хоча це , мабуть, найбільше досягнення таких писак.
Відповісти
Так, він і є якийсь піп. Попенятко пхає свого вонючого носа в справи громадянського суспільства. Хай збирає свої манатки і валить в Росію, там якраз інквізиція та інше лайно, котре так люблять попи.
Відповісти
Думка ніби то й слушна, але.. Робити ще один вихідний для святкування ? Як на мене, то занадто. Третя неділя серпня - вихідний вже є. Так що не "каламутьте воду"!
Відповісти
Коли започатковувалось святкування Дня міста Луцька, керуючий єпархією це в бурсі вчився.
Мо, не варто "наводити лад" і започатковуати "нові " традиції, ламаючи старі ?

Думаю, забагато бере на себе ....
Краще, молився б, за Луцьк, Лучан, та Україну, а не ліз у політику ....
Відповісти
Невже в Луцьку живуть такі низькодуховні люди! Людина не лізе в політику, -це більше культурний сегмент. Він запропонував, тому що з його боку це більш доцільні дати для святкування. Він пропонує так само, як і інші містяни, бо має на це право. Він такий самий громадянин свого міста. Ніхто ж не побіг вже змінювати дату. Мене вражає як наші жителі все завжди знають і як гарно вміють критикувати всіх і все. Мені теж не довподоби, якою зараз стала церква, але справжній українець повинен показувати і без того високу духовність, толерантність і інтелект.
Відповісти