У луцькій маршрутці «на всю лабає російська попса»

19
0
У луцькій маршрутці «на всю лабає російська попса»
У маршрутці "Луцьк-Експрес" гучно грає російська музика.

Про це написав Ігор Шевчук на сторінці "АвтоАндони Луцька" у Фейсбуці.

"Їду зараз на Київ. На всю маршрутку лабає російська попса та шансон", - йдеться у дописі.

За словами чоловіка, водій на зауваження не реагує.

"Питання до перевізника: шановний "Луцьк-експрес", ви що, філіал маасковскава шансона і попси", - підсумовує чоловік.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Да це ж ЗРАДА!
Відповісти
Де хор бандуристiв? Дайош!
Відповісти
в маршрутці їдуть люди які стають заручниками дискджокея Васі з гаража, який мордує людей своїми смаками. Забороніть будь яку музику не знущайтеся над людьми. У кожного є мобілка з музикою
Відповісти
Ти в маршрутці не один. Купи машину, включи українські пісні і слухай до самого Києва .
Відповісти
в маршрутці не одна. Купи машину, включи московитьські пісні і слухай до самого Києва .
Відповісти
Керівництво "Луцьк-експрес" - рідко читає , чужі інтернет-сторінки, чому їм не написав на сайт, чому не зателефонував та не поскаржився керівництву? Номера телефонів та адреса сайту всім відомі, а так - просто балабол і фейсбучний воїн
Відповісти
в дурці працює))))
Відповісти
Люди, чи ви вже подуріли зовсім. До чого тут російська музика? Що краще не знати жодної мови, не розуміти людей, бути обмеженими у всіх питаннях життя? Почни з себе: не сміти, будь вихованим, європейцем на ділі, а не на словах. Вказуй на недоліки депутатам всіх рівнів, викривай їх. А ти морочих голову людям, будоражиш їх. Для чого? Ненависті і так висачає. А патріотизм полягає в іншому.
Відповісти
До чого тут москальська музика? А чи ви чули,щоб в московському ресторані під час війни звучала німецька музика? До речі,під ту шансонівську попсу атдихают ДЕБІЛОроси,а потім стріляють в наших захисників...
Відповісти
Музиці москалів-окупантів не місце на нашій землі
Відповісти
Йовбаку, Маршрутка це не диско-бар.
Я плачу немалі гроші і хочу їхати в нормальних умовах.
Відповісти
не про Музику...а про руску попсу і шансон...чи для тебе і блатняк музика?)))
Відповісти
Як добре, що залишились ще в нашій країні нормальні, адекватні люди, які не сахаються від всього російського як нечисть від хреста
Відповісти
А ви всі на весіллі в Луцьку і по області під що танцюєте???а тут блять патріоти знайшлися,як казав один мудрий чоловік зроби спочатку порядок в своїй голові!!!
Відповісти
В таких випадках розмовляй з музикантами.Не змінять репертуар-по морді одному,другому.Так дійде
Відповісти
мудра порада.
Відповісти
чудо горохове...я граю на весіллях "і в Луцьку,і по області"...і перед тим як домовитися, попереджаю - ані русс-попси, ані "шансона", і навіть "української" рускомовної попси ви від моєї команди не почуєте, ні за які гроші...100% замовників відповідають: - Нас це якраз влаштовує, ми саме Таке шукаємо!...отже питання про "життєвунеобхідність рускомузла" значно перебільшене.))
Відповісти
В тебе в голові його немає і так видно.
Відповісти
Чому така байдужість до своєї країни?Чому шанується низькопробна рос.попса?В час війни лунає музика окупанта? Чекають путіна,який має за стратегію "захищати російськомовних"?.Чому бездіяльна влада,що надає ліцензії на перевезення,де можна обумовити ці питання,як вияв неповаги до своєї країни в час війни?Питань більше,ніж відповідей.
Відповісти