У луцькому пологовому знущаються над майбутніми матерями

40
21
У луцькому пологовому знущаються над майбутніми матерями
У пологовому будинку майбутніх матерів змушують очікувати прийому стоячи на вулиці, а оформляють понад півгодини.

"Приймальне відділення основного корпусу картина маслом. Вагітні котрі направленні на збереження вагітності, змушені терпіти нелюдське ставлення ще у коридорі, так як оформлення відбувається однієї вагітної понад півгодини", - пише Сергій Ярославович на сторінці "Свідомість лучан" у Фейсбуці.

За словами чоловіка, коридор у пологовому переповнений. Майбутні мами змушені чекати на вулиці.

"Вдумайтесь їх кладуть на збереження... так хоча б встановили лавку щоб присісти вагітним, адже їм важко стояти. Хоча сидіти три години це не вихід", - обурюється Сергій.

Також чоловік зауважує, що, дочекавшись черги, матерів відправляють додому так як немає місць.

"Насамкінець виходиш, а сходи слизькі - це мабуть для того щоб виходиш, оп і вже "рожає", - з сарказмом підсумовує чоловік.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
21

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Правда на 100 %!!!
Поки дочекаєшся своєї черги,можна 5 раз народити!!!
Зовсім не продумано!!!
Відповісти
Другий абзац виправте на "Приймальне.."
Відповісти
Я не так давно лежала і родила тут. Хочу сказати, що лавки є на території, є кілька крісел як заходити в приймадовше.відділення. В крайньому випадку можна посидіти на 1-му поверсі ЖК. Так офопмлення відбувається до 20 хв. Можливо через наплив на зберкження, то трохи довше.. Я лежала в кінці червня, палати були заповнені, но я не згідна,Що тут винні лікарі. Треба значить ще один Роддом будувати на таку к-сть вагітних. І на останок, шановний автор, в ще не бачили як кров вагітні здають, там завжди черги великі, ще й вагітні посваритись можуть між собою. Вагітна жінка, крім того що вона повинна відвідувати свого лікаря, вона повинна прислухатись до свого організму, і якщо щось не так відразу повідомляти свому лікарю. За вами лишній раз бігати медсестри не будуть.
Відповісти
ПОВНА ДУРЬ) АВТОРЕ -ВИ ТАМ БУЛИ?
Відповісти
Я теж чекала і нічого мене прийняли на збереження... Відділення дійсно забиті майбутніми пороллями і лікарі роблять все можливе щоб всіх прийняти... Якщо немає мість тоді куди всіх положити на коридорах? Сходи не слизькі, не вигадуйте казок... В палати поміщено вже стільки ліжок що кроку ступити неможливо, лікарі постійно присутні і працюють понаднормово...
Відповісти
хто такі - "забиті майбутні пороллі"?
Відповісти
згідний з вікою сто відсотків. Давайте ще в коридорах ліжка поставимо. Чого сидіти, можна полежати.
Відповісти
Брехня))) автор написав на емоціях-в Луцьку пологовий один з найкращих в Україні!!!! Не вигадуйте там, де немає....і візьміть свої нерви в куда - все у вас буде добре!
Відповісти
Шо ви пишете?Ви там були?Лягали на збереження?А я була ,це все неправда.І лавки є як на вулиці так і всередині лікарні.А за те як оформляють документи то це живі люди не машини.Персонал дуже хороший та привітний.Якщо вам якась одна невдоволена людина замовила цю статю і ви самі в цьому не пререконалися то моя думка що ваи не професіонали своєі справи.І надалі думайте шо пишете хоть сходіть і подивіться.
Відповісти
Ми були сьогодні там.
те що лавочки є Я не сперечаюсь але вони є на в"їзді біля воріт)
а ходити вагітним жінкам таку відстань до кінця корпусу не варіант ,згодні?
люди чекали на вулиці і ніхто навіть з персоналу не запропонував винести якійсь стілець щоб посиділи,так і сиділи на сходинках підложивши під сідниці якійсь речі.
Зате в них завжди з їхньої приймальні "пахло" кавою і т.д.
Висновки зроблені.
Відповісти
100% правда!!!Мене привезла швидка,пів години чекала лікаря чергового бо це була ніч.а потім відмовилися мене навіть оглянути.(бо приписка в мене районна)не зважаючи що на 36му тижні в мене була висока температура і сильні болі,як виявилося це було запалення нирок.добре що фельдшер швидкої виявився хорошим.з яким потім поїхали до рай лікарні.але підсумки я для себе зробила,що нікому ти не потрібний.і от так мене рятували разом із моєю ненародженим дитиною.дякую шановні лікарі пологового
Відповісти
А якого ти милого з районною припискою їхала в міський роддом? Доросла вже і повинна знати куди їхати.
Відповісти
А з району що не люди.
Відповісти
Шановна, не маніпулюйте. Бо люди-не люди тут ні до чого! Міський пологовий і лікарі (штатний розпис), і місця в палатах розраховані тільки на кількість лучанок! Тому ваші обурення безглузді. Лучани платять податок, а тому водять своїх дітей у місцеві школи, поліклінки, самі користуються послугами міських закладів. А в районах є свої аналогічні заклади і відділення.
Відповісти
А яка різниця яка прописка? Може людина живе у Луцьку працює там же . Податки як писали в коментарях платить на це все. А прописка в Україні взагалі то ролі особливої не відіграє. Де хочу там живу, де хочу там і народжую.
Відповісти
А чого це ви з району їхали в луцький пологовий? Луцький пологовий обслуговує лучанок! А через райони і інші міста тут такі черги!
Відповісти
На ремонт гроші виділяють з обласного бюджету,і немалі
Відповісти
Я думаю,що позитивні відгуки про цей польовий можуть писати лище його працівники.
Відповісти
На ВОЛИНЬ24 є редактори? Неможливо читати, настільки безграмотні статті!
Відповісти
Ти м ,хто пише,що це дурня: це правда. Народжувала 4 рази- щоразу та сама картина, про що описано в статті. Один раз навіть не хотіли приймати народувати,місць немає, хоча я з Луцька, бо перейми пропали(39тиждень),чоловік просто покинув в приймальному з речами і пішов, прийняли- а в мене проблеми серйозні почались із здоров"ям, іншого разу- з високим тиском не хотіли приймати- випийте таблетку , посидіть,може пропаде- і це знову на 39 тижні, я просто не вступилась з лікарні. Лікарі там є непогані, але від цього якось не легше.
Відповісти
Ти м ,хто пише,що це дурня: це правда. Народжувала 4 рази- щоразу та сама картина, про що описано в статті. Один раз навіть не хотіли приймати народувати,місць немає, хоча я з Луцька, бо перейми пропали(39тиждень),чоловік просто покинув в приймальному з речами і пішов, прийняли- а в мене проблеми серйозні почались із здоров"ям, іншого разу- з високим тиском не хотіли приймати- випийте таблетку , посидіть,може пропаде- і це знову на 39 тижні, я просто не вступилась з лікарні. Лікарі там є непогані, але від цього якось не легше.
Відповісти
Три роки тому зі мною була аналогічна ситуація...
Відповісти
Це ще нічого ,коли мене з третьою вагітністю на 41 тижні з приймальньої відправили додому ,чекати силиних схваток,не було вільного родзала,добре що не далеко живем,то через пів часа назад привіз .Є там такі не приємні особи на приймальному.На четвертий раз тасама історія .
Відповісти
Персонал дуже привітний. Декілька разів лежала на збереженні швидкість оформлення залежить від напливу породіль. Мені цікаво автор бачив які бабусі працюють уприймальному ія не чула від них поганого слова тільки деточка не спіши деточхка давай на ліфті бо тобі сходами важко. А точка зору ще залежить від людини
Відповісти
шановні Віка, Вікторія, Мамуля та Катя... Я автор, #Сергій_Ярославович пробув там з 9:50до15:40 саме стільки часу знадобилось щоб положити кохану на збереження, а ще 2007 р. та 2014 р. ходив із дружиною на кожен прийом у жіночу консультацію, на кожну здачу аналізів, на кожне УЗД, був на пологах, а у 2014р. довелося побути асистентом акушера...
шановні якщо ви ще сумніваєтесь...
я ще можу багато доповнити... здавати аналізи із своїм спиртом який відливають більшу половину банки та ватою яку забирають, а ми прийшли кров із пальця здавати де спирту потрібно крапля та вати на пальчик....
Можу продовжити....
Не провокуйте... Напишу все, а ще все це підкріплю фото, відео та аудіо матеріалами...
Відповісти
Сергый згідна з вами на всі 100)) теж там родила 2 діток) постійно черги, постійно в них немає місць, поки не дасиш на лапу.
Відповісти
Черги там скрізь такі тому, що багато жінок не з міста Луцька, а з районів, інших міст. Тому тут варто, для початку розібратись з цією проблемою. Пологовий і його лікарі не можуть прийняти всіх бажаючих, адже і кількість місць, і кількість лікаріі, і обладнання, і пологові зали розраховані не на область чи кілька областей, а на місто Луцьк! Тому, шановні не лучанки, звертайтесь у заклади за пропискою і проживанням і буде вам щастя! І не лише вам, а й лучанкам. Бо через навалу з районів, лучнкам уже відмовляють.
Відповісти
Ах яка ж ти розумна. А якби ти була з району допустимо в ях у Луцьку і не дай Бог тобі стало зле. То ти поїхала б в район припустимо за 100 км. чи все ж таки звернулась Куди ближче ? Чи якби в районі роди приймала не тверезо акушерка а? Як поїхала б в район? Будьте людьми не всім пощастило жити там де гарний роддом,бутьте людьми.
Відповісти
Відповісти
ще б хто написав скільки грошей потрібно давати. Сьогодні як ніколи правдиво звучить фраза "купили" дитину
Відповісти
Можливо, проблему вирішила б добудова нового перинатального центру
Відповісти
Хабарники і бюрократи. Треба навчити молодих а цих в один день всіх відправити додому. Тоді буде порядок і небуде такс і тд. і тп.
Відповісти
проблема у пристарілих бабок на оформленні, поставити комп'ютер, посадити молоду завзяту і активну дівчину))......
Потрібна оптимізація та автоматизація...
Пора би вже ставати сучасними, а не сидіти по самі вуха в СОВКОВІЙ ПАПЕРОВІЙ БЮРОКРАТІЇ... ВСЕ СОВОК ЗДОХ І З НИМ КІНА НЕ БУДЕ...
Відповісти
І я теж саме все пережила!!! Коли приїхали з чоловіком о 08.00 ранку, (я вже на той момент могла родити) то нам сказали зачекати бо прийом з 09.00 .....черги жахливі, людей повно, оформлення також триває дуже довго.....поки заведуть в палати то посходах можна родити (мовляв кпжуть:"ой ти ще молода, можна і пройтися" хочте скпзати що це нормально??????!!!!!, місць де лягти також не має.....я просиділа дві год в коридорі бо не мали де покласти......все зайнято......жахливе відношення мед персонало всім на всіх всеодно.....не має ніякої людяності.....всім байдуже....приходять на роботу, аби відробити і гроші получити....та і додому також багатьох відправляють бо місць нема!!!!! Хіба це нормально????!!!! Жах, місцева влада якщо сама не може дати ради навести порядок у місті, побудувати новий пологовий, то хай просять допомоги у каб.мін....у депутатів наших грамотних!!!!
Відповісти
І я теж саме все пережила!!! Коли приїхали з чоловіком о 08.00 ранку, (я вже на той момент могла родити) то нам сказали зачекати бо прийом з 09.00 .....черги жахливі, людей повно, оформлення також триває дуже довго.....поки заведуть в палати то посходах можна родити (мовляв кпжуть:"ой ти ще молода, можна і пройтися" хочте скпзати що це нормально??????!!!!!, місць де лягти також не має.....я просиділа дві год в коридорі бо не мали де покласти......все зайнято......жахливе відношення мед персонало всім на всіх всеодно.....не має ніякої людяності.....всім байдуже....приходять на роботу, аби відробити і гроші получити....та і додому також багатьох відправляють бо місць нема!!!!! Хіба це нормально????!!!! Жах, місцева влада якщо сама не може дати ради навести порядок у місті, побудувати новий пологовий, то хай просять допомоги у каб.мін....у депутатів наших грамотних!!!!
Відповісти
А в мене про це місце лише приємні спогади, була там двічі. Мабуть мені пощастило.
Відповісти
Все йде до того, що будемо ми як в старі добрі часи вдома народжувати, зважаючи на те, що таке твориться по роддомах.
Відповісти
Чесно аж смішно,звертайтесь до людей які можуть вплинути на цю ситуацію що з вами сталась,а не написати статтю в інтернет і чекати змін.... Я теж народжувала і стояла на обліку в нашому роддомі і все було добре.....
Відповісти
Коротше так.Луцький пологовий-це вищий клас....а такого має бути багато.від того і черги і непорозуміння.бо всі хочуть народжувати в ньому!
Відповісти
Наш Луцький родом я б не назвала найкращим...Рік тому довелось потрапити в Віницький так як на той момент була там.На приймальному як взнали що чоловік учасник Ато я не заплатила ні копійки забезпечили всім від постілі до медикаментів відношення супер...медсестри краще психологів.В нас при слові я дружина Атовця кажуть держава не забезпечує Вінницю забезпечує виходить а Луцьк забула
Відповісти