Гузь в парламенті обізвав Добкіна уродом, падонком і мудаком

49
9
Гузь в парламенті обізвав Добкіна уродом, падонком і мудаком
Народний депутат України Ігор Гузь, виступаючи 13 липня з трибуни Верховної Ради України, обізвав нардепа Михайла Добкіна «падонком» і «уродом».

«Я скажу свою особисту точну зору стосовно цього падонка. Я не знаю, чи крав він землю чи ні, чи роздавав її… Мені дуже прикро, що ми цього мудака, падонка не притягнули до відповідальності», - заявив Гузь.

«Що ми цього урода за три роки не притягнули за те, що під час Майдану він стояв під російським триколором в Харкові, що під час Майдану він давав накази вбивати учасників харківського Майдану!» - додав Ігор Гузь.

«Я прошу вас використовувати парламентську лексику» - зробили зауваження Гузю з президії парламенту.

«Ви мене не перебивайте!» - відмахнувся нардеп і продовжив запальну промову.

Зауважимо, що Гузь виступав ще до голосування за притягнення Добкіна до відповідальності.

Зрештою Верховна Рада зрештою дала дозвіл на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата від Опозиційного блоку Михайла Добкіна, якого підозрюють в аферах із землею. «За» проголосували 288 народних депутати. Також народні депутати дали згоду на затримання та арешт опоблоківця.


Теги: ігор гузь
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
9

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Тих недобитків ПР треба було зразу посадити, а решту розігнати!!,,!
Відповісти
Підтримую! Давно пора було би, але Порох покриває любих друзів!!!
Відповісти
Праильно, от тільки чогось про то говорять відкрито одиниці, серед яких і наш Ігор. Смідин рулить!!!
Відповісти
гузь виглядав клоуном
Відповісти
Точно підмічено, знову вибрав момент для піару
Відповісти
люди відкрийте очі, гляньте на реалії,жодна скотина не посаджена за смерті наших воїнів,у тому числі і добкін.
Відповісти
Нові ж вибори намічаються і треба попіаритись.
Відповісти
..... А решту розстріляти!
Відповісти
А це вже питання до тих хто за них голосував,до них і майте претензії.
Відповісти
І правильно зробив, інші штани наложили
Відповісти
нема перед ким
Відповісти
Стидно за Волинь і такого конюха з Полісся що бігає і робить селфі, а Палицю слабо поставити, чи знову прибіжиш і перниш в останню хвилину як муха в байцы «Ми орали!»
Відповісти
стидно за Гузя?
а за Івахіва не стидно?
Відповісти
знову піар
Відповісти
А Палицю і усіх укропів слабо обізвати?
Відповісти
Піариться на повну пан Гузь...
Відповісти
Всі вони піаряться і Гузь,а Палиця ще більше з своїм фондом...
Відповісти
нормальний чувак!)
Відповісти
Реально найкращий депутат патріот і найактивніший з усіх попередників депутатів які балотовулися по Володимиру ...
Відповісти
Ну не треба перегинати і перехвалювати, але в цьому моменті Гузь правий.
Відповісти
сам-дурак
Відповісти
молодець, назвав гниду своїм іменем
Відповісти
А що нє?Більше трьох років - жодна скотина не покарана.скілткм життів забрав майдан та війна.а вонривсе сидять в раді та бізнес свій ведуть.скоти
Відповісти
Нормально все сказав! чого те бидло ще сидить в тій раді? гнати їх всіх а не недоторканість їм подавай!!!
Відповісти
Гузь - мужик! Один з небагатьох нормальних там.
Відповісти
Гузь молодчина не побоявся,велика повага,давно пора цю гниду було приструнити -скотиняка москальська...
Відповісти
Навіть гузенелюбителі мають визнати, що він таки правий, Добрік саме отой, як його назвав Вітер
Відповісти
Коли нарешті введуть смертну кару???
Ігор, ти ж за?
Відповісти
Плюсую! Не боїться казати очевидні речі, в той час, як інші мовчки качають гроші, і розхитують ситуацію в країні
Відповісти
Запам"ятайте - або один закон для всіх, у тому числі і для недолюстрованих на люстрах суддів, або тотальне беззаконня, де кожен буде вважати себе членом суду Лінча. У Південній Кореї іжк двох президентів посадили на 10 років за корупцію і країна розвивається, а у нас виблядки з ВР знищують надію на чесний суд, особливо виблядок Пашинський з пістолетом сАбакова
Відповісти
Де ж у нас той закон?
Відповісти
Гузь-представник нової з 2013 року еліти балаболів,які замінили ПР.Ще його на 10 років хватить.Буде скакати з партії в партію щоб за наш рахунок жити сладко і демократично і внушати що він волинський геній
Відповісти
Майже всі вони скачуть з партії в партію і таких треба гнати з парламенту в першу чергу.Танцюють під нового хазяїна...
Відповісти
Цей крикун-ще той клоун!!!
Відповісти
А подивіться Запотоцький сам і заПР стояв а зараз в БПП пішов, то чого ви всі мовчите і Поліщука хоче зламати .
Відповісти
БАГАТО РОЗУМУ НЕ ПОТРІБНО,ЩОБ БИТОГО ВДАРИТИ. ВИГЛЯДАЄ КЛОУНОМ, НЕ БІЛЬШЕ.
Відповісти
А Поліщук вискочка і все старається любими способами до влади дорватися.
Відповісти
До гузя це більше підходить.
Відповісти
Так він Палицу також називав,а зараз з ним цілується,тварюка!!!
Відповісти
Молодець гузяра:
Відповісти
і мені.як і депутату Гузю.соромно за парламент,який самі (за гречку) обрали.на шо заслуновуємо -те і маємо.
Відповісти
Повністю підтримую!Правильно сказав!
Відповісти
Та давно треба було за них взятися!
Відповісти
Взахваті від депутата...самий нормальний нардеп серед всіх!!!!
Відповісти
Таких як Допакін не тільки мудаком треба називати, а як казав Скрябін: то всьо має бути 3,14зджане та стріляне.
Відповісти
Респект Гузю!!
Відповісти
Нормально всьо сказав!
Хто проти?
Відповісти
Що хотіли те й маєте.
Відповісти
Треба раніше доказати вину цього Добкіна,а не ображати людину якою б вона не була поганою.
Відповісти