--> Совдепія на Світязі. ФОТОРЕПОРТАЖ | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Совдепія на Світязі. ФОТОРЕПОРТАЖ

20
21
Совдепія на Світязі. ФОТОРЕПОРТАЖ
Пластикові гірки, засилля реклами, яхти і скутери, а поруч – старенькі дерев’яні будиночки, пансіонати та пляжні «гриби», вкриті багатьма шарами фарби.

Курортний Світязь повен контрастів. Він пам’ятає, як відпочивали тут кілька десятиліть тому і бачить, як відпочивають тут зараз.

Дух радянського часу на Світязі зберігся, мабуть, як ніде на Волині. Випадковість чи ще один спосіб привабити туристів, спраглих за спогадами з молодості? Хто зна. Та можливо саме це і є ще однією «родзинкою» Шацьких озер, на яку варто подивитись?

Передрук заборонений


На зупинці у Світязі зупинився ...час.
На зупинці у Світязі зупинився ...час.
Рибки з 80-х?
Рибки з 80-х?
Автостанція в Шацьку - перше, що бачать туристи
Автостанція в Шацьку - перше, що бачать туристи
Заходиш в автостанцію - мандруєш у часі
Заходиш в автостанцію - мандруєш у часі
Тут можна купити квиточок в СРСР
Тут можна купити квиточок в СРСР
Розклад автобусів, що курсують озерним краєм
Розклад автобусів, що курсують озерним краєм
Кіоск з минулого на Гряді.
Кіоск з минулого на Гряді.
Такі об'єкти констрастують із монументальними та розкішними дачами в урочищі Гряда, яке дуже люблять відпочивальники
Такі об'єкти констрастують із монументальними та розкішними дачами в урочищі Гряда, яке дуже люблять відпочивальники
Десь поміж баз відпочинку можна натрапити і на таке...
Десь поміж баз відпочинку можна натрапити і на таке...
Медпункту вже теж років зо 30-ть?
Медпункту вже теж років зо 30-ть?
У цьому офісі - адміністрація Гряди.
У цьому офісі - адміністрація Гряди.
Роздягальні теж - раритетні. Але є)
Роздягальні теж - раритетні. Але є)
А от гойдалки - різні!
А от гойдалки - різні!
У центрі села Світязь - кінотеатр із промовистою назвою Маяк...
У центрі села Світязь - кінотеатр із промовистою назвою Маяк...
А такі туалети за зупинкою в селі.
А такі туалети за зупинкою в селі.
Бібліотека теж мріє про кращі апартаменти
Бібліотека теж мріє про кращі апартаменти
На фасадах будинків недекомунізовані вивіски
На фасадах будинків недекомунізовані вивіски
Паркан до пансіонату  Шацькі озера оздоблений зірками...
Паркан до пансіонату Шацькі озера оздоблений зірками...
У шкільній кімнаті-музеї - раритети з часів СРСР
У шкільній кімнаті-музеї - раритети з часів СРСР
Це теж уже - музейний експонат
Це теж уже - музейний експонат
Корпус пансіонату Шацькі озера
Корпус пансіонату Шацькі озера
На території пансіонату - ліхтарі, які бачили, певне, ще секретарів райкому
На території пансіонату - ліхтарі, які бачили, певне, ще секретарів райкому
А на стовпі - гучномовець.
А на стовпі - гучномовець.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
21

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Не був там більше 10 років - нічого не змінилось
Відповісти
Все нормальо. У старому стилі, натурально.
Відповісти
На світязь жахливо! Брудно, захаращено, дорого ! Не розумію, чому в такому перспективності селі нічого не робиться для покращення сервісу. Ну хочаб щось оновили, полагодили, думаю, там просто не вистачає нормальної ініціативної місцевої влади. Усім на все наплювати.
Відповісти
На Волині всюди так...Куди не заїджаєш всюди пахне СССР...
Відповісти
Ви за всю Волинь не відповідайте, от на сході України там точно вся сто рона то СССР (ще до сумних подій), там нічогісінько не змінилось. А на Волині все в ажурі, заїдьте приміром до Луцька, справжня європа, приємно глянути...
Відповісти
Жахливо, "гребуть" такі гроші, а міняти нічого не хочуть.
Відповісти
Навіщо так обсирати самих себе???
Це наш край,наша Волинь,і не все так погано ,як ви тут розкрутити...
Тільки два дні ,як повернулися з дітками зі Світязь...новенькі,чистенькі бази,все на найвищому рівні,пляжі дуже чистенькі,є багато нових сучасних та облаштованих зон відпочинку...озером не можна намилуватися,ну і звичайно поньчики,як же ж без них)))побільше добра,шановні)))
Відповісти
чому "обсирати"? просто реально дивитись на речі! шкода що ви не бачите в яких умовах готують " понЬчики" найвищий рівень ?? не смішіть мене. місце чудове....мало б бути , але претворили в смітник.
Відповісти
Вже краще поїхати в карпати на гірське озеро, не розумію, чому люди так масово пруть на світязь та ще й за такі гроші. Фууу ніколи б там не провела б відпустку
Відповісти
Ну й і дура
Відповісти
Ну й і дарма .Походу ти на гірському озері не була якщо думаєш що там можна купатися.В іншому випадку то ви "самоубийца"
Відповісти
Напишіть іменники з великої букви,а тоді фукайте!
Відповісти
Стаття під замовлення! Гарно все розмалювали... Люди милі, почніть з себе і світ стане кращим.
Світязь приховує чудесні краєвиди, ви спочатку гляньте на них, а тоді критикуйте
Відповісти
розмова йде не про краєвиди, а про невідповідність наданого сервісу та цін. каналізації нормальної там ніде немає. брудно, сміття кругом,нормального пляжу теж немає
Відповісти
Автор статті багато у чому правий. Світязь чудове озеро, а те що робиться навколо це показник того, як місцеві жителі дбають про відпочиваючих. Ціни завищені, свіжі продукти купити по адекватних цінах майже неможливо. Багато бруду і відсутність каналізації. Не їжджу вже туди багато років і вам не раджу.
Відповісти
Вот меня поражают такие специалисты как вы - не езджу туда много лет, но все знаю что там происходит... видимо некуда не ездите и сидите дома - удачи вам!
Відповісти
Природа і озеро найкращі !!!
Відповісти
Озеро супер. Але атмосфера 90х не . Даже шо б зняти грн треба в шацьк їхати. привадбанків не має. Та шо ж казати село є село .
Відповісти
Як на мене, то власники баз вже занадто перегнули ціни. За 500 грн /доба одна кімната на 3-ох осіб. Умови просто жах!!!! В кімнаті старий смердючий столітній диван і ліжко на розтягнутих пружинах та тумбочка! Все!!! Туалет вулично-загального типу. Душ теж на дворі і до того ж платний!!!! І таких баз 90%. За період існування усіх цих баз, змінились лише ціни!!!! Люди хочуть заробляти при тому нічого не вкладаючи.
Відпочиваємо там щороку з дитинства. Тепер вже зі своїми дітьми. Звісно на тих базах, що не входять в ті 90% Тому, що неможливо відпочивати в таких умовах і антисанітарії. Та ще й платити такі гроші. Зараз, дякувати Богу, не СРСР, є технічний прогрес в країні. Є такі речі, як каналізаційна система, кондиціонування, телебачення, інтернет. Людям треба умови!!! А якщо хтось каже що "в тому весь ізюм" жити в польових умовах- то ціни тоді повинні бути відповідні.
Відповісти