Дощ на безлюдній площі: стартував фестиваль «Ніч у Луцькому замку»

13
-3
Дощ на безлюдній площі: стартував фестиваль «Ніч у Луцькому замку»
Денна програма «Ночі у Луцькому замку-2017» під назвою «На торжищі» розпочалась на площі перед замком о 14:00.

Про це повідомляє інформаційне агентство «Волинські новини» і додає фото безлюдної Замкової площі.

«Денна програма триватиме до 20, коли розпочнеться головна Казка у замку Любарта», - пише видання.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-3

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
"еліта" типу поліщука, пустовіта і недопада пройде безкоштовно, а для простого люду ціна квитка - захмарна. Та й для чого йти? Щоб подивитися на безлюдну площу і на їх свинячі морди?
Відповісти
Вали на Винника по "незахмарним" квиткам!
Відповісти
палиця дасть команту і тисячна армія варти порядку прийде... і плюс сотні фондовців тільки разом.... і площа буде заповнена.
Відповісти
Погода на ламала
Відповісти
впихання невпихуємого укропу
Відповісти
А яка ціна квитка?
Відповісти
350 гривень
Відповісти
навіть Палиця і той не пішов
Відповісти
Чому ми, найщиріші українці, такі злі і не добрі ? Лучанин! Чи є на світі хоч хтось, щоб вам догодив? Ми перестали цінувати те, що нам пропонують. Дорого квиток? А на Вінника не дорого? Чому не пишете? А можливо справа зовсім не в тому? Треба самому хоч щось доброго зробити для людей у цьому житті , вислухати критику і тоді стане легше. Але треба зробити ........
Відповісти
Для вас лучани нічого не шкода,звичайно за ваш рахунок...
Відповісти
Не звертай увагу. Це проплачені тролі! В будь яку новину тулять укроп і Поліщука і їм за це кістку як собаці, а вони й раді!! Обділені мораллю разом з хазяїном Пащенком.
Відповісти
Треба віддати належне тролям Лапіна... шкребуть, аж клавіатура димить))) той випадок, коли собаки розумніші за господаря, бо в нього з висловлюванням дуже туго!)
Добре гавкати на того, хто працює. Про себе нема чого розказати???
Відповісти
Набрид вже той тупий базар. Бариги не здатні ні на що. Лише купити та перепродати.
Відповісти