--> «Засрали і зникли»: квартиранти кинули ковельчанку на гроші | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

«Засрали і зникли»: квартиранти кинули ковельчанку на гроші

29
-9
«Засрали і зникли»: квартиранти кинули ковельчанку на гроші
У Ковелі молоде подружжя обдурило власницю квартири.

Про це пише волинянка Оксана Канонік на сторінці Ковель Life у Фейсбуці.

"Знімали квартиру на своїх умовах, але одного разу не заплативши за останні 3 місяці зникли з квартири не віддавши ключі, а квартиру "ЗАСРАЛИ" так що до цих пір не можна її до ладу довести", - пише жінка.

Крім того, Оксана Канонік розповідає, що на початку червня прийшла квитанція із заборгованістю на 8 тисяч гривень.

"Так лише "моральні виродки" чинять. Весь той час що проживали в квартирі власники просто довіряли їм і не вмішувалися, а вони весь час говорили що за все сплачено", - йдеться у дописі.

Жінка зазначає, що квартирантка - вихователь в дитячому садочку що на сільмаші.

"Скажіть що може навчити ця шахрайка наших дітей? Якщо ця сім'я знімає квартиру у вас, будьте пильні! Бо прийдеться платити з власної кишені. А Ви родина Сосновських запам'ятайте, що нічого безкарними не лишається! Якщо у вас лишилася хоча б декілька грамів совісті ви включете свої телефони і віддасте те що заборгували!", - обурюється вона.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-9

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Сама винна. Власник повинен контролювати оплату комунальних щомісяця. Чому не брала двомісячний платіж в заставу?
Відповісти
але, якщо знає як їх звати, та де працюють - здайте в поліцію
Відповісти
Це цивіцльні відносини, поліція немає відношення. Це не кримінал.
Відповісти
знали квартиру, і при цьому не мали наміру платити - це цивільні відносини? Це - шахрайство, та й сума - під кримінал підходить.
Відповісти
"засрали квартиру" - можна сказати що це - "умисне пошкодження майна", теж не кримінал?
Відповісти
не поверннули ключ, можна сказати - "незаконне заволодіння чужим майном" і т.п. Нормальний адвокат - так розкрутить справу, що принесуть всі гроші щей новий ремонт зроблять.
Відповісти
А хозяйка квартири податки платила за здачу в аренду житла? Договір складала? Чи може вона на біржі стоїть і получає гроші з нашіх податків? Хай в суд подає. А які умови сдачи житла були? Не обєктивно писати зі слів однієї сторони не даючи можливість вислухати другу. Якщо людина діє по закону, таке не трапляється. Той хто писав дану статтю - не журналіст, а маніпулятор. Ганьба!
Відповісти
Яке відношення мають податки, до оплати за оренду? Це зовісім різні речі. Не подобаються умови- зїзджай, шукай кращу хату. А тут покористувались та не заплатили.
Відповісти
то що квартиру сдають в оренду, вже доведено цією статтєю і прийдеться відповідати по закону, такі люди обкрадують державу і нас, а те що квартиранти не заплатили і залишили сміття - це ще треба довести.
Відповісти
податки - платяться з прибутку, прибутку - немає, є - збиток.
Договір можна не заключати, і доведи раз такий розумний, що хазяйка не мала наміру сплатити податок, коли буде здавати РІЧНУ декларацію про доходи.
До речі, Поцрійоти - всі вже поздавали декларації?
Відповісти
ти така сама шахрайка? А хто сказав що хазяйка не хотіла заплатити податки, після того як їй заплатять за оренду? А договір, може бути і в усній формі
Відповісти
Треба написати в податкову та поліцію, щоб на підставі даної статті перевірили хозяйку квартири на законність здачи квартири в оренду.
Відповісти
А вони і не здавали в оренду, там була просто домовленість про те що сім'я буде проживати в квартирі і сплачувати комунальні послуги. То які ще податки платити????
Відповісти
Податок платиться раз на РІК. коли фізичні особи - здають декларацію. Нащо звинувачуєш людину в несплаті податків?
Стукачок - тобі б тільки заяви писати.
Відповісти
в податковій та поліції розберуться
Відповісти
я вже написав на електронну пошту поліції і податкової, хай перевірять
Відповісти
ти не ПоЦріЙот - ти ідіот та стукач, дід у війну поліцаєм не був в тебе? Можеш не відповідати - видно що був.
Відповісти
а як треба? потім всі не розуміють, щого у нас так погано , хтось працює і сплачує податки, а хтось гребе все під себе користуючись безкоштовними пільгами які оплачують честні люди.
Відповісти
Той хто написав це, підставив господарку квартири, яка буде відповідати по закону. Росіяні про таке кажуть "медвежья услуга"))) Молодці! Так тримати!)))
Відповісти
упоротих - повторю, податки сплачують раз на рік. Доведіть що хазяйка мала намір в наступному році не подати декларацію?
Відповісти
доведить, що гроші не заплатили хозяки і залишили квартиру не прибраною, так брутом можна будь-яку людину облити
Відповісти
те що не законно, завжди ризик і хозяка квартири про це знає, тем більш, що ті люди які здають житло в оренду - ДАЛЕКО НЕ БІДНІ.
Відповісти
так кажуть тільки ті, хто на свій "куток" не вміє заробити... Або, такий самий шахрай-квартирант.
Відповісти
Що жаба душить чи що? яка різниця - бідні, багаті? Людина має можливість здавати квартиру - хай здає, хто вам винен що у вас немає такої можливості?
Вибрали капіталізм - не нийте, це не комунізм де все "порівну", капіталізм це - кожен сам за себе.
Відповісти
Я знаю жінку і людей кому вона здавала квартиру. Люди дуже порядні люди заплатили наперед за півроку, коли хозяйка підняла плату в 1,5 раза. Люди відмовились доплачувати і хозяйка їх вигнала.
Відповісти
І я знаю тих хто квартиру здавав і тих хто жив бо я живу поряд. Та сім'я завжди просила зменшити кварт. Плату і хазяїни зменшили, але коли попросили розплатися за останні місяця то ті "дуже порядні люди " втекли, що навіть ніхто й не бачив коли. А ти певно той ще "порядний житель ковеля", якщо не знаєш то і не бреши!!!!!!! Да і вони ніколи не платили наперед ще й за півроку!!!!!!
Відповісти
Ага, вигнали!!! Ха-ха-ха, так виганяли що аж гроші не хотіли забирати за квартиру????? Розсмішили.
Відповісти
Вот тема появилась для "умных" чужие проблемы обсуждать.
Відповісти
Вина сама хазяйка. Здаєте житло робіть це офіційно!!!
Бо Якщо у вас нема ніяких паперів то і діяли ви також не законо. Тому тут вже треба розбиратися власними зусиллями.
Відповісти